Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bántottam, de a saját beleegye...

Bántottam, de a saját beleegyezésével. Büntethető vagyok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy lányt, akivel szexuálisan kipróbáltunk keményebb dolgokat is, kikötözés, lelki-fizikai bántalmazás, de mindezt előre megbeszélve, lefektetve a szabályokat. Én nem rég közöltem vele, hogy szeretném egyelőre szüneteltetni a dolgot. Erre elkezdett célozgatni, fenyegetni, hogy vetetett látleletet a sérülésekről (harapásnyom, kisebb zúzódások), és feljelenthet bántalmazásért, ha eltűnök az életéből.

Jelen pillanatban nem hiszem, hogy igazat mond a látleletről vagy arról, hogy megtenné a feljelentést, de ha mégis, akkor büntethető vagyok? Chates, sőt rögzített telefonbeszélgetéssel is tudom igazolni, hogy minden közös megegyezéssel történt.

Ítélkező, minősítő kommenteket légyszives hanyagoljátok.


2020. febr. 23. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

Ha van bizonyítékod akkor nem büntetnének, de arra számíthatsz, hogy elővennének, ha tényleg vannak sérülései és látleletet vetett és feljelent.


Bár szerintem az is épp elég, ha valakinek már ilyen rendőrségi ügye van.

2020. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Mivel tudod bizonyítani, hogy közös megegyezéssel történt, így nem.
2020. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
34%
Vannak bizonyos jogok amikről nem lehet lemondani, pl emberi méltóság, stb... Hiába egyezik bele, akkor sem tehetsz meg bármit. Valszeg nem ítélnek el, de meghurcolnak amíg az ügy tart. Ha van látlelete tényleg, simán mész előzetesbe, akár hónapokra, de akár felfüggesztettet is kaphatsz... Keress fel egy ügyvédet!
2020. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
#2-es vagyok. Ne pánikolj már. Valamennyit tudok a joghoz, ne hallgass a többiekre. Neked van bizonyítékod, viszont mivel ő a vádló, előbb neki kell bizonyítanija, hogy amit állít az igaz. Ez biztosra így van!
2020. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
93%
konszenzus + van bizonyítékod + ő fenyegetett meg téged
2020. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Én ezért kérek mindig a csajtól írásos beleegyezést!
2020. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha 18 év alatti, akkor necces a dolog.
2020. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Egy ilyen csajt miért hagynál ott? Simán alázod és tetszik neked, megkeféled bárhol aztán a torkába élvezel mert kéri. Mi ezzel a bajod?
2020. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
K...a egyszerű...csinálj egy hangfelvételt, amin erről beszélgettek. Ennyi az egész.
2020. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Huha. En is ezert hagytam fel a bdsmel egy ideje. Egyreszt nem szeretnem, hogy lelkileg vagy fizikalisan bantsanak, masreszt meg a legtobb bdsmhez kotodo lany defektes volt (ami valamennyire ertheto). Volt olyan akinek elso alkalom utan nemet mondtam es olyan hisztit vagott le, hogy ihajj. En meg jol jartam asszem, bar o is vissza tudott volna elni 1-2 dologgal. Bdsm alapja a bizalom, de ugy latom sokan a lelki zsarolast siman atviszik jatekon kivulre is. Kerdesre sajnos nem tudom a valaszt, necces ez igy. Szerintem meg ha bele is egyezett akkor is buntetendo. Viszont amit megtanultam az ilyen lelki zsarolo szemetladakrol: FIGYELMET AKAR CSAK. Amint megmondod neki, hogy nyugodtab jelentsen fel lefog akadni a temarol. Egyszer valaki ugyan igy fenyegetett, csak o ongyilkos akart lenni mikor elhagyni keszultem. Mondtam neki, hogy nyugodtan, engem aztan nem izgat. Egybol elment tole a kedve. Ez a taktika nalad is siman bevalhat. Tiltsd le mindenhonnan es zard el magad tole, egybol nem fog semmit tenni. Feljelenteni maceras dolog, nem fogja a rizikot es a macerat vallalni, hogy evekig jarkaljon a birosagra csak mert te elhagytad.
2020. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!