Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bírók vajon mire gondoltak,...

Deák Dominik 2020 kérdése:

A bírók vajon mire gondoltak, amikor ezt írták?

Figyelt kérdés

[link]


Handóra? Orbánra? Borsodnádasdra?


2020. márc. 11. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint tudjuk a kormány támadja a független igazságszolgáltatást (Handó ámokfutása megvan?). Ehhez a felhasználja az állami médiabirodalmat, gondolom erről lehet szó.
2020. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem. Leírták, mire gondoltak. Visszautasítják a hamis vádat. Hogy jönnek ide a felsorolt nevek? És a fel nem soroltak? Minden hamis vádat visszautasítanak. (ha valamit ki akarsz érteni belőle, az annak a következménye, ha a vádat érvényesíti a hatalom, akkor az az ország már nem tartozik a joggal rendelkező országok közé. Szerintem ez részben (és növekvő mértékben) már régóta így van. Csak ezzel totális lenne.
2020. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kösz, de nekem ne mondja meg, van-e helye a véleményének, vagY nincs

A bírói függetlenség fontos dolog, de egyre inkább az tisztesség től függetlenek.

Szóval a függetlenségüket nem kell bedarálni, de személyüket annál inkább.

2,4 év egy gyilkosságért 5 év egy tolvaj megveréséért?

2020. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!