Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elméleti szinten ez jogszabályos?

Elméleti szinten ez jogszabályos?

Figyelt kérdés

Üdvözlet, üdvözlet nektek gyakori kérdések jogi tudorjai!


Ma az a kérdés fogalmazódott meg bennem hogy anyukámnak van egy barátja, ha úgyvesszük ő a nevelőapám, 20 éves vagyok szóval még csak most kezdem majd az egyetemet jóesetben szóval abban a házban lakok ahhol nekik fifti-fifti a tulajdoni megoszlásuk. Namár most ezzel az illetővel nem a legjobb a kapcsolatunk, és manapság szokásává vált hogy ha nem vagyok otthon akkor átkutassa a szobám és a dolgaim, a mellett hogy hanyagoljuk azt hogy ez mennyire normális vagy sem, ez minek számít jogilag, vagy erre van bármi ide illő jogi nyilatkozat, vagy jogszabály


Nyilván ha lenne bármi vonzata is nem élnék vele, annál én próbálok külömb lenni nála, de hogy elég szarul tud esni amikor arra érsz haza hogy kvázi "házkutatás tartottak" a szobádban!



2020. márc. 11. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtass meg, hogy nem magyar szakon kezded az egyetemet...


átkutassa

külömb

2020. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

😄😄😄, nem gazdaságin, sorry mindenkitől a helyesírási hibáimért, főleg úgyhogy hajlamos vagyok nyelvnácinak lenni.


Tényleg bocsánat azoktól akiknek böki a szemüket😅.

2020. márc. 11. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy abban, hogy átkutatják a cuccaidat (vagy ami ugyanaz, hogy lehallgatnak) akkor dezinformálni kell, vagyis félretájékoztatásra kell használni a helyzetet, a téves információ elpotyogtatásával olyan körülményeket teremteni, ami az átkutatót kínos helyzetbe hozza. Vagy pedig egérragasztót a fiókfülekre :)
2020. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!