Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kijárási korlátozás esetén...

Kijárási korlátozás esetén cigizhetek a lakásom / munkahelyem előtt?

Figyelt kérdés

Elolvastam a rendeletet, és az alapján nem.

Még a munkahelyet meg lehet szerintem magyarázni, mert én az otthonomat munkavégzés céljából hagytam el, és ha a munkahelyem a dohányzásra kijelölt helye az utcán van, gondolom ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. (Vagy sétálgassak eközben is inkább, egészségügyi sétára hivatkozva?)

Illetve mi a helyzet az otthon dohányzással? Egy kis mini garzont bérelek, tehát még csak nem is az, hogy saját szakállamra úgy döntök, hogy dohányzok bent. Mindig kint szoktam csinálni, megállok az utcán a kis ablakom előtt (nem egy forgalmas részen lakok Bp-n), aztán elszívom a cigit, bedobom a csikktartómba, és bejövök. Rá kell szoknom az egészségügyi sétákra, vagy szerintetek ennyi még belefér?

Olyat is meghallgatnék, aki ért hozzá, olyat is, aki csak spekulál. Nem tudom, mennyire vannak arra biztatva a rendőrök, hogy büntessenek.



2020. márc. 27. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Rottyanthatsz is nagyokat.
2020. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
„Rá kell szoknom az egészségügyi sétákra” ‒ arra már rég kellett volna mindenkinek xD az egész helyzet előtt is (csak akkor még nem azért tettük, hogy indoknak is használhassuk, hanem „csak úgy”)
2020. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem egy forgalmas részen lakok Bp-n"


Hanyszor lattal ott eddig rendort? Mert ezutan is pont ennyiszer fogsz.

2020. márc. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván cigizhetsz...
2020. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!