Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Udv! A kijarasi korlatozasrol...

Udv! A kijarasi korlatozasrol lenne egy kerdesem ha megtudjatok nekem valaszolni?

Figyelt kérdés
A kerdesem az, hogy en baratnomtol kb 15kmre lakom, a hetvegen ettol fuggetlenul elmehetek hozza es tolthetem vele a hetvegemet? Vagy ez ellent mond a szabalyzatnak? Koszi a valaszotokat!
2020. márc. 27. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Együtt éltek? Oda vagy bejelentve?
2020. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd nem tud magáról gondoskodni, akkor nyújthatsz neki segítséget, például vihetsz elemet a vibrátorába.
2020. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
51%
Szerintem ellentmond, mert nincs a párral való találkozás a megengedett dolgok listáján. Sajnos mi is ilyen helyzetbe vagyunk a barátommal, ráadásul most lesz a 18. szülinapja, és én emiatt nem ünnepelhetek vele.
2020. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha esetleg bárki kérdezné...Tankolni mész, fodrászhoz, horgászni, bevásárolni stb. De a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni max a nagyobb városokban lesz néhány buzgómócsing rendőr.
2020. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Persze, játszuk ki ahol csak tudjuk, aztán csodálkozzunk, ha ennél is szigorúbb rendelkezés jön.
2020. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Miért kell retardáltnak lenni és nem megérteni, hogy miről van szó?

Nem az első kérdező, aki "egyből menni akar, mert forr a vére".

2020. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Andizsuzsi ***** válasza:
25%
Elmehetsz a barátnődhöz, a kijárási korlátozás azt nem tiltja.
2020. márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Mehetsz, csak a sok túlbuzgó mondja a sok hülyeséget, hogy nem mert majd emiatt fog megfertőződni az egész ország..
2020. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazabol nem lakunkt egyutt,es nem ott vagyok bejelentve, csak ugye a munkam miatt hetvegente tudunk egyutt lenni es ezert kerdem , hogy most ez hogy van?:/ hogy lehet e ott tolteni a hetveget vagy sem :/
2020. márc. 28. 08:14
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Világosan el lett mondva, hogy senkit nem fog érdekelni ki hova van bejelentve. És senki nem fog megállítani és megkérdezni, hogy hova mész, mivel tulajdonképpen bárhova lehet menni.
2020. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!