Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez bűncselekmény?

Ez bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a problémám, hogy az elejéről most hosszú lenne leirni, de a lényege hogy kb 4-5 évvel ezelőtt volt egy srác aki nagyon rám volt kattanva, de lassan már átment zaklató módba, nem értette meg hogy szeretem a párom és nem akarok sem szakitani sem félre lépni.

Aztán most kb 1 hónnapal ezelőtt sajnos arra szorultam hogy kérjek kölcsön tőle 20.000 ft.-ot, mert időközben szakitottam a párommal és azóta tök normálisan elbeszélgettünk ha találkoztunk a boltban pl. és előtte elnézést kért mondta hogy most ismerkedik egy lánnyal stb... én meg mondom azon kivül hogy nyomulós volt nagyon mast nem csinaált miert kellene haragudnom. Szóval a történethez hozzátartozik hogy januar óta táppénzen vagyok és az nem túl sok és egy hónapja nagyon megvoltam szorulva szinte ennivalóra sem futotta (sajnos tragédia történt a családban) és egyik alkalommal mikor találkoztunk faggattott hogy mi a baj hát elmondtam. Mire ő felajánlotta a segitségét.Elöször nemet mondtam de mondom 20 e. nem olyan nagy összeg. Mondtam neki hogy 2 hét mulva kapok pénzt. Aztán úgy is lett csak sajnos be kellett fekudnöm a korházba, igy mondtam neki adja meg a számlaszámát átutalom mert csak 2 nap mulva tudok hazamenni. Azt mondta semmi gond akkor majd meglesz. Igy is lett mentem is vittem a pénzt odaadtam megköszöntem elnézést kértem a csuszásért, majd ő mondta "viccesen" hogy majd dobok át neki egy videót.

Eltlt egy hét mire jött facebookon egy üzenet ő irt hogy hol a video...irtam hogy milyen videó? erre ő aztmondta hát a kéz nap csuszás miatt.... Aztán küldött át rólam egy pár meztelen képet (amit esküszöm nem tudom honnan van) és mondta vagy küldök videót vagy elintézi hpogy mindenki lássa


Most mit tudok tenni?



2020. ápr. 3. 16:18
 1/5 anonim válasza:
100%

Hogy érted, hogy nem tudod, honnan vette a képeket? Küldtél valakinek magadról meztelen képeket, vagy csinált rólad valaki korábban? Fel is törhette valamilyen fiókodat.

A lényeg, hogy megzsarolt, ha tudod bizonyítani, pl. írásban van nyoma, jelentsd fel.

2020. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igen az, és mond meg a kis szarfa.szunak, hogy fel lesz jelentve.

Nem vágom honnan szedte a képeket, de lehet a volt barátod keze is benne van a dologban.

Lehet ő is kapott a képekért némi zsebpénzt, kérdezz rá tőle, ha van rá lehetőséged!

Egyébként ezért simán feltudod jelenteni.

Még is kell tenni, mielőtt elfajul a dolog, még jobban.

Súlyos személyiségi jogok sertése, és ha esetleg a volt barátod is benne van, szerintem ő is kaphat ezért.

Egyébként meg minden ilyen jellegű üzenetet, amit kapsz ettől a kis köcsögtől, ments el, hogy nyoma is legyen!!


33/F

2020. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jep, ha tényleg ez történt, jelentsd fel, a rendőröktől ne félj, sok normális van köztük, és egyébként is kötelességük elkezdeni a nyomozást. Ez nem játék, az életedet akarja tönkretenni a zsaroló. Ha jönnek még fenyegetések, azok is bekerülnek a nyomozati anyagba, meg ha nyilvánosságra hozza a képet, az is. Csak az a fontos, hogy minden beszélgetést ments le, és sétálj be a rendőrségre asap
2020. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
feljelentést tudsz tenni
2020. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

majd irj mi tortent

A kepeket szerintem te kuldted neki anno par evvel ezelott.. amikor neked is bejott a srac nem?

Vagy ha nem lehet az ex ferjedtol , vagy vmilyen mastol akivel flortoltel.

Figyu nekem ismeretlenbe megírhatod, vagy valaszban, hisz ugysem ismer senki.

31 N

2020. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!