Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vészhelyzetre való tekintettel...

Vészhelyzetre való tekintettel nem lehetne rögtön ítélő bíróságokat felállítani, ahol lehetséges ítélet lenne a halál büntetés?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a járvány a nyakunkon, erre nem elég hogy az élet szentségét se tartja be, még leterhel egy halom állami szervet, ami közvetve még több ember halálát is jelentheti.


2020. ápr. 6. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Hogy jut ilyen hülyeség az eszedbe?

NINCS halálbüntetés ebben az országban és nem is lehet. Nem csak az EU tagság kötelez minket a tilalmára, de már korábban csatlakoztunk az ezt megtiltó egyezményhez.

Mégis mit kellene elkövetnie valakinek ahhoz, hogy ilyen büntetést kapjon - ha semmiért nem adható veszélyhelyzeten kívül a halálbüntetés, még tömeggyilkosságért sem?

2020. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%
Én is rögtönítélhetek a mai 6. ugyanilyen kérdés(ed?) után?
2020. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyitókérdést olvasva azt gondoltam, azokra a nyugdíjasokra alkalmaznád, akik 8.55-kor bemennek egy élelmiszerboltba. ;-)
2020. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne.
2020. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kéne azért hallgatni az elkövetőket is. Lehet, hogy Ők már mást állítanak....


Az újságcikk csak egy nézőpontból adja elő történteket.

2020. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5,, engem is nagyon érdekel, hogy mit mond a 3 csöves cigány!

De meghallgatják őket, ha fontos neked, majd menj el a tárgyalásra!

2020. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!