Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális elmenni a lakcímentől...

Legális elmenni a lakcímentől a saját lakásomba?

Figyelt kérdés

A bejelentett lakcímem (szüleim háza) kb 40 km-re van a saját tulajdonú lakásomtól.

Nemrég vettem, felújítási munkálatokat kezdenék rajta, most hogy itthon vagyok.

Kocsival mennék, leparkolnék, felmennék, dolgoznék, hazamennék.

Ez legális? Ha megállítanak, mit kell mondanom, hogy bizonyítom, hogy oda megyek?


2020. ápr. 12. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit bizonyítanod. Elmondod, hogy úton vagy épp hazafelé. De nem fogja senki megkérdezni.
2020. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És igen megjött a száz valahanyadik kérdés ebben a témában... Senkit nem érdekel hova mész autóval, ha nem csoportosulsz...


Hozzáteszem az elmúlt 4 hétben, illetve az elmúlt 2 hétben egyszer nem állított meg egyetlen rendőr sem, hogy hova igyekszem, szóval nem tudom Te hol élsz, de senkit nem fog érdekelni, ha elmész lakást felújítani.

2020. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel hova mész autóval, ha nem csoportosulsz...


Sajnos ez nem mindig igaz. Ismerőst a rendőr továbbengedte, a túlbuzgó polgárőr visszafordította.

2020. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!