Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az intenzíven haldoklik a...

Az intenzíven haldoklik a hozzátartozó.4 hete nem láttuk. Semmi esély bejutni hozzá? Jogi kiskapu?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Haldoklóhoz be lehet menni. Vagy hazudsz vagy troll vagy.
2020. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
#1 A kettő nem kizárja egymást hanem együtt jár!
2020. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem lehet, osztalyvezeto mondta. Sajnos nem troll vagyok. Szivsebedzeti osztályról van szó, arra gondoltam, hogy ezért tilos.

Ha valaki tud hivatkozást írjon, hogy tudjak mire hivatkozni, ha még nem lesz késő holnap.

2020. ápr. 17. 22:39
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
En is tudom h tilva van de gondold át miért! H oda senki ne vigye be a virust.Hivd fel telon ha tudod.
2020. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kórházfüggő.

A győri kórházban pl. haldoklótól egyetlen alkalommal, korlátozott számban el lehet búcsúzni.


Még az jutott eszembe, hogy ha tényleg menthetetlen, és a kórházban se tudnak vele semmi csinálni, akkor vitessétek haza. Nem tudom, mennyi ideje lehet hátra, de otthon a nap 24 órájában vele lehettek.

2020. ápr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Intenzíven van, nem adják haza onnan. Senkinek nem kívánom ezt...

Elvileg nincs eszméletenel hogy hívnám fel?

Plusz gegekanult csináltak, beszélni se tud...

De kitudja mennyire van képbe már lassan 1 hónapja elvittek a mentő.

2020. ápr. 18. 06:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:( A jelenlegi helyzetben nem lehet látogatni, ami most érthető is. Képzeld el, ha valaki véletlenül behurcolja a vírust, mi lenne ott! A leírásod alapján szegény hozzátartozód úgysem érzékelné, ha ott lennél.
2020. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Késő is. De köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 18. 13:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon sajnálom, fogadd őszinte részvétem. :( És az olyan gonosz emberekkel, mint az első válaszoló, nem foglalkozz.


Igen, sajnos már egyáltalán nem lehet több kórházban sem látogatni. Nekem nagypapám haldoklik benn - ugyanez a helyzet. Szegény, magánál van, de zavart. Állítólag nem érti, miért nem megy senki, és hiába mondják el neki, elfelejti mindig. Telefonálni sem tud, nem akar. Nem fogadja el.


Aki nem hiszi el a mostani borzalmakat (rossz állapotú betegek hazaküldése, családok teljes elzárása szerettüktől...), az vagy fizetett trollkodó, vagy teljesen álomvilágban élő NER-es.

2020. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Istenem de sajnálom papadat...de rossz lehet neki most :(



Tudod nekem azt fájt legjobban, hogy a fél életét egyedül élte le (arvahazban) megteremtette a családot, erre egyedül kellett neghalnia...

Nem kívánom senkinek ezt a tehetetlenség... Otthon ülsz, és "vársz" kiszolgaltatva a helyzetnek, kiszolgaltatva az egészségügyi dolgozóknak...

Sajnálom, remélem minden úgy alakul veletek, ahogy a legjobb neki.

2020. ápr. 18. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!