Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A lány összevagdosta magát...

Fönök2.0 kérdése:

A lány összevagdosta magát miattam lehet ebböl rendörségi ügy?

Figyelt kérdés

!!*NEM IROK HELYESEN×!!

Hol is kezdjem beaddolt egy lány snapchaten nem tudtam róla semmit ö se rólam én 16 ö 14, elkezdtünk mindenap beszélgetni nap mint nap s elkezdtem megkedvelni ö is engem ,rengeteged beszeltünk,kiderült idövel teljesen más kontinensen él 7 órás idözona van köztünk ezért mindig éjjel 1,3-8 bezzélgetünk .Nem tudja ki vagyok nem tudja hol élek pontosan ezzekre nem tértünk ki csak a becenevem tudja snapchat-röl. De térjek ki a lénnyegre egymásba szeretünk.....Már amennyire ilyen messziröl lehett.Egyik éjjel olyat tet ami nekem nem tetszet ideges lettem és felelötlenül azt irtam neki "nem bizzom benned" többet nem irok soha remélem te se" 5 óra volt én elaludtam 1 ora múlva megébredtem éreztem valami nem oké .Kirakot egy siros videot story-ba megkérdeztem "miért sir ne haragudjon nem gondolkodtam"És válassz ként egy kép jött amin felvágta az eret a kezén....nem tudtam mit is irjak kérdeztem miért tette azt mondta nem eml€kszel mit irtam .Elkezdtem magyarázkodni hogy nem gondolkodtam nagyon sajnálom ideges voltam .Azt mondta nem utál engem Összetörtem öt .Bocsánatot kértem rengetegszer Kérdeztem mit fog mondani majd .Aztmondta semmit ha észreveszi valaki nem tudja hogy kit mondjon*Elköszönt nem akkar velem beszélni amit megértek ....Nagyon sajnálom öt megkedveltem Lehett eböl nekem bajom még?



2020. ápr. 26. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogi következménye nem lehet.
2020. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lehetne? Megbüntetnének mindenkit aki nem ír vissza valakinek? Vagy ha a bartátnőm szakít velem felvágom az ereim és börtönbe viszik a barátnőmet? GOndolkozzál már!
2020. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de pattintsd a bigét, mert hót elmebeteg. Nekem is volt egyszer ilyen önvagdosós csajom és alig bírtam megszabadulni tőle.
2020. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm

2.Gondolkodom csak megsajnáltam

3.Már Ö pattintot jo tanács:)

2020. ápr. 26. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel inkabb ne állj szóba, teljesen elmebeteg, zsarolós liba. Szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen, és ne sajnáld. Nem lehet semmiféle következménye rad nézve, max ha többször is leírtad neki hogy öld meg magad, vagd fel az ereidet, és ő kórházba kerül vagy tényleg megöli magát. Amíg ez nem all fenn semi bajod nem lehet.
2020. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ilyeneket nem irtam csak a forditotját hogy ne csinald stb
2020. ápr. 26. 10:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Bajba kerülsz ha te adtad neki a kést a vagdosáshoz. Te adtad???:-)
2020. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon:/
2020. ápr. 26. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

a tinik amikor unatkoznak..

olvassatok inkabb a bibliat ,ha akarjatok még vinni vmire.

2020. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
nem gunybol irtam, komolyan en olvasom. Kezd az ujszovetseggel
2020. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!