Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdv! Ha a szemelyimen Heves...

Üdv! Ha a szemelyimen Heves règióba tartozok, de Pesten lakom akkor csak Heves megyeben tudom intezni a munkaugyi kozpontban a munkanelkuli segelyt?

Figyelt kérdés
Vagy Pesten is fogadnak?

2020. ápr. 28. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A személyazonosító igazolványod alapján semmilyen területhez sem tartozol, azon nincs lakcím. Lakcím (akár lakóhely-, akár tartózkodási hely címe) a lakcímet igazoló hatósági igazolványon van.


A Nemzeti Foglalkoztatási Szolgálat honlapján ez olvasható:

„Tájékoztató az álláskeresőként történő nyilvántartásba vételről

Ahhoz, hogy az álláskeresőket megillessék az egyes támogatások, valamint alkalmazásuk esetén a munkáltatók támogatást igényelhessenek, az álláskeresőknek regisztrálniuk kell magukat a Nemzeti Foglalkoztatási Szolgálat b̲e̲j̲e̲l̲e̲n̲t̲e̲t̲t̲ ̲l̲a̲k̲c̲í̲m̲ ̲a̲l̲a̲p̲j̲á̲n̲ ̲i̲l̲l̲e̲t̲é̲k̲e̲s̲ ̲f̲o̲g̲l̲a̲l̲k̲o̲z̲t̲a̲t̲á̲s̲i̲ ̲o̲s̲z̲t̲á̲l̲y̲á̲n̲ (korábbi elnevezés alapján kirendeltségén).”

[link]


Nem tudom, hogy a te ügyedben alkalmas-e, de

„Elektronikus ügyintézés

2020. március 18-tól - a koronavírus terjedésének lassítása érdekében - javasoljuk az elektronikus ügyintézés igénybevételét, amely ide kattintva érhető el.”

[link]

2020. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lakcim kartyara gondoltam csak elirtam! Nagyon szepen koszonom a gyors segitseged!
2020. ápr. 28. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugy látom, páran szembesülnek vele mostanság, hogy miért fontos a tartózkodási hely bejelentése
2020. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!