Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Székesfehérváron az erőszakos...

Székesfehérváron az erőszakos kéregetők miatt hol lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Ma Székesfehérváron barátnőmet (kb 160 magas, vékony lány) lehúzták 5000 forinttal. Három nagy darab "nem a napon barnult" egyén körbevette és pénzt követeltek tőle, mondván, hogy nem tudnak miből hazamenni. Szegény sokkot kapott, ezért a nála lévő ötezrest odaadta nekik. Az eset a DiVino étterem előtti részen történt ma délután 2 fele. A belváros tele volt, senki nem ment oda. Rendőrök sehol. Rám várt, kb 5 percet volt egyedül.


Hol lehet panaszt tenni? Ez nagyon kiábrándító és dühítő.



2020. máj. 24. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A Sóhivatalban, a Faiskolában és a Színházak Központi Jegyirodáiban.
2020. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Panaszt? ... neeeem! ... Feljelentest. Rendorsegen.


Ami tortent, rablas.

2020. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez megélhetési lopás, mindennapos, hogy magyarokat késelnek és lopnak meg.

Itt nem lesz igazságszolgáltatás, felejtsd el.

2020. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mármint hogy követelt? “Adj pénzt különben.... mittudomén elverünk“ez rablás. Viszont sokszor úgy csinálják hogy ha körbe vesznek is nem tartanak fel “csak“ kísérnek , nem vernek meg vagy fenyegetnek veréssel csak feszítenek és az ember ilyenkor ad nehogy bemérgesedjenek.... na itt nehéz lenne bizonyítani bűncselekményt. Én egyszer valami izompacsirtába botlottam aki kb a mellizmait fitogtatta ahogy be be feszítve “lifteztette“ , de én túl tökös voltam. Tudtam hogy a bűncselekmény széléig megy csak el de figyel hogy ne valósítsa meg a tényállást. És pofátlanul ellent mondtam hogy van pénzem de ezt meg azt fogok belőle venni (a hapsi sört akart), mondtam én majd veszek de magamnak és rá gondolok majd ha böfögök azt kortyolgatva. A rosszfiúkra bukó lányismerőseim nemhogy díjazták volna a sztorim inkább summázták hogy megérdemeltem volna a verést amiért egy machoval arcoskodtam
2020. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4: nem rablás volt, hanem úgy volt, ahogy Te írod. "úgy csinálják hogy ha körbe vesznek is nem tartanak fel “csak“ kísérnek" azért is írtam erőszakos kérdegetésről.


De ez akkor is kiborító.

2020. máj. 25. 06:19
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezö ez a magyar valóság.
2020. máj. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Önszántából adta nekik a pénzt. Ők kérték a pénzt, a barátnőd szépen nekik adta. Fizikailag nem bántották, nem fenyegették stb.

Az étterembe kellett volna mennie, oda nem biztos, hogy utána mennek. Ha útját állják, akkor kezdjen el kiabálni, sikítozni + segítsen valaki!

"Rendőrök sehol" - 8-as úton trafipaxolnak, meg a Szent Flóriánon kocsikáznak.


Barátnőd nem tudta mit csináljon hirtelen. Félelmében teljesítette a kérésüket.

2020. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utálom a c-ket, de a csaj önszántából adta nekik a pénzt (tán nem beszámítható?). Igen kellemetlen a dolog, sajnos tőlem is sokszor kéregetnek, de általában szó nélkül elhúzok, és kész.
2020. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne adj senkinek se. Ha megtámadnak,védd meg magad.

Undorító egy faj ezek a C típusú állampolgárok

2020. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!