Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogszerűen járt el az a...

Jogszerűen járt el az a vezető aki kirakott egy papírt a portára ,hogy a biztonsági őrség táskavizitet végezhet a dolgozókkal szembe, de az irományát az aláírásával nem merte felvállalni?

Figyelt kérdés
Ha én is kiraknák valami irományt az jogszerű lenne ?
2020. jún. 10. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt razzia, senki sem szólt előre, hogy táskákat fognak nézni hazamenetelkor. (hülyék lettek volna előre szólni) sajnos nálunk több ember is fennakadt az ellenőrzésen, több mindent loptak. Azonnal kirúgták őket.

A biztonsági személyzet bármikor átkutathatja az öltözőszekrényt és a táskákat, ruhákat. Nem értem a külön papírt a portán.

2020. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is jogszerű, ha még papírt sem tesznek ki.

Ebben mi a fura? 30-40 éve is ez volt anyukám, apukám egy-egy munkahelyén, amikor olyan helyen dolgoztak. Kifelé a portán belekukkantottak a táskába.

Ha olyan volt nálad, amit ott árulnak, akkor befelé meg kellett mutatni és tettek rá matricát.

2020. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezzel most mi a probléma? Nem lop semmit az ember, akkor nem kell mitől félni.
2020. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Balázska.
2020. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1: Az öltözőszekrényt nem kutathatják át. Csak úgy, ha megkérnek, hogy nyisd ki, és előtted csinálják.
2020. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem jól fogalmaztam, vagyis hiányosan. Csakis a szekrény tulajdonosának jelenlétében lehet átkutatni.
2020. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!