Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem túlzás 40 évnyi börtönt...

Nem túlzás 40 évnyi börtönt kiszabni arra a rendőrre aki George Floydot megfojtotta?

Figyelt kérdés

Tény ,hogy bunkó volt a rendőr meg figyelmetlen de szerintem a 40 év eléggé eltúlzott egy szám,elég lenne ott a fele is.

Ezt nagy büntetést most biztos azért csinálják, hogy csititsák a kedélyeket az afro amerikai tüntetők miatt?



2020. jún. 13. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem tulzás, még meg is taposnám a nyakát-felét minden nap 40 éven keresztűl.
2020. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

3 Amerikában a rendőrök 99% bunkó és nagy ivben tojnak arra amit mondasz

Csak azt csinálhatod amit ők mondanak egy rendőri intézkedés közben különben lelőnek. És a biróság pedig nekik fog igazat adni ha igazuk volt, ha nem

A rendőr bunkó és figyelmetlen volt mert nem foglalkozott azzal, hogy az alatta térdelő fickó nem kap levegőt pedig egy halálhörgést azért már fel lehet ismerni mert elég természetellenes

2020. jún. 14. 03:14
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem szamit hogy 10 evet vagy 40-et kap,az elso evben ugyis kinyirjak odabent.
2020. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 én is ezen gondolkodtam, hogy nem lennék a helyében, hogy mint volt rendőrt lesittelik és bekerül egyedül a rabok közé
2020. jún. 14. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!