Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha te eldöntheted milyen...

Ha te eldöntheted milyen pénznem legyen Magyarországon, akkor ezek közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Forint HUF
Euró EUR
55 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Csak ajró már, ne kelljen már spekulálgatni, ha a fejlett nyugatra adok-veszek, ha már ekkora egyesülés van névleg... Pénzelni a pénzváltót csak mert mi várjuk a csodát évtizedekig.
2020. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd meg a szlovákokat, majd azok elmondják, mennyire szívták meg az Euróra való átállást!
2020. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Jó lenne az az euró, csak az árak maradjanak európai színvonalon, a fizetések meg emelkedjenek európai színvonalra.
2020. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

A dollárt.


Az euróknak ronda a bankjegye.

2020. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
#2 megkérdeztem, semennyire. Nagyon fejlődik Szlovákia minden tekintetben, mellesleg 10-20%-al alacsonyabbak az árak ott, a Lidl, és Billa-ban is. Selmecbánya melletti jó kis étteremben most hogy duplájára emelték az árakat, még mindig kicsit olcsóbbak mint itthon, de előtte...finom Leves, főétel, desszert megvolt 1200 forintnyi euroból.
2020. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen igen ,a szlovákok nagyon megbánták.Visszasírják a koronát.Szegény nagyanyám az istennek sem akarta megérteni,hpgy hogy is van ez a váltas az euróra.Mindig sírt,hogy most már csak 300 korona nyugdíjat fog kapni,hiába mondtuk neki,hogy azt euróba kell érteni.
2020. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Az meg hogy nagyon fejlődik Szlovákia minden tekintetben nettó hazugság.Nem másoktól kérdezősködve kellene ilyet állítani.Nekem Szlovákiába is van lakcímem,sokat vagyok ott és évekig ott is éltem.Majd ha ott él valaki,rájön,hogy a nagy fejlődés kamu.A váltáskor is kerekítgették az árakat szépen...

Meg a sok kis apróság.Akarsz venni használtan bútort pl.Itt látsz mondjuk olyan árat,hogy 7000 ft,na az náluk már rögtön 30 euró,merthát mi az a pár juro ide vagy oda,kerekítsünk.

2020. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

#7 elvtárs, te soha nem éltél szlovákiában, nem is voltàl nagyon arra.


A falvak élnek, ellentétben az itthoni lepukkant kádárkockás, rézbőrűs néptelenedésekkel.

Utak sokkal jobbak ott, nagy felüdülés volt mikor végre megnyitották a határt pár hete.


Az árakról beszéltem. De most megnéztem neked a bútorokat is random az első nagyobb bútort megnéztem a szlovák ikeában. 62000 forinznyi euro. Megkerestem ugyanezt itthon, 64000 forint.

2020. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

[link]


[link]


Bocs, 65 itthon, nem csak 64

2020. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Rubel nyincs?
2020. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!