Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen fegyvertartási engedéll...

Milyen fegyvertartási engedéllyel kell hogy rendelkezzek ahhoz hogy meg tudjam védeni magam a közterületen egy éles 9mm-el?

Figyelt kérdés
Elég veszélyes a világ és sokszor jártam már úgy hogy szükségét éreztem egy éles fegyver használatának közterületen!

2020. júl. 2. 04:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Humor kategoria
2020. júl. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem kap önvédelmi célra éles lőfegyvert.
2020. júl. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagy egyedül nekem se ártana egy pisztoly de Magyarországon lehetetlen önvédelemre kérni éles fegyvert ugyanis a rendőrség nem nagyon szereti kiadni rá az engedélyt

Éles fegyverre mind fizikai orvosi mind phszihés tesztek sorozatán át kell menned.

Ha egy teszten illettve egy kérdésen is megbuksz akkor már lőttek is az engedélynek,nem kaphatsz fegyvert

Nagyon szigorúak a szabályok. (már feleslegesen szigorúak is)

Ha viszont sikerül a fizikális orvosi és a phszihés teszt is, akkor csak ezek után igényelhetsz fegyvertartásit a rendőrségtől önvédelmi vagy sportlövész vagy munka célra

2020. júl. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Önvédelemre a paprikaspray tökéletes
2020. júl. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
4 főleg szembe meg oldalszélben ;)
2020. júl. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Próbálok rájönni, mi lehet az a szituáció, amikor az életemet egy 9mm-es pisztollyal kellene megvédenem az utcán.

Nem megy.....

2020. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
#6 Talán az, amikor el akarom venni egy erős ember táskáját, de nem adja, helyette inkább meg akar verni.
2020. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

"Milyen fegyvertartási engedéllyel kell hogy rendelkezzek ahhoz hogy meg tudjam védeni magam"

Attól, hogy "tartási" engedélyed lesz, még nem fogod tudni magad megvédeni közterületen.

Két ok miatt:

1. Tartási engedéllyel nem lehet nálad közterületen használatra kész "9mm-es pisztoly".

2. Az engedély birtokában sem biztos, hogy képes leszel erre.

2020. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Kár, hogy bezárták az OPNI-t, az megvédene téged az utcai veszélyektől.
2020. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Viccelődj amíg csak lehet, kicsit szégyellem a magyarokat a kommentek alapján buták mint a seggem.. A kérdés helyett paprika sprayt meg ostobaságokat írtok, ezért kérdeztem ostobák!! Te védekezz paprika sprayel, én előhúzom a glock-ot!! Milyen veszély?? Mondjuk bármikor kirabolhatnak közterületen is, meglátszik hogy egy eszetlen záptojás vagy! Bármikor érheti az országot támadás! Bármikor..!!
2020. júl. 2. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!