Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért támadnak rá a behajtókra...

Miért támadnak rá a behajtókra a bűnözők csak azért, mert jogosan elő keleltt állítaniuk őket?

Figyelt kérdés

Patty Majo csatornáján van egy videó, ahol a bail enforcement-esek előállítanak pár embert. De azok nem hagyják magukat. Nem hiszme, hogy kitalált történet, mert vér is folyt. 5-en vagy 6-an feketék elkezdik verni és a földre teperni az egyedül lévő fehér rendőrt, aki a munkáját végzi. Ezt a szégyent. Miért kell ezt? El kell viselni a következményeket!

Most komolyan nekik áll feljebb? Már azzal bűnözővé váltak ,hogy elmenekültek.


2020. júl. 6. 01:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=g6mIKQFfBOc


itt a videó. lássa mindenki mit művelnek!

2020. júl. 6. 01:39
 2/20 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy a kockác inges feketének csak a szájhősködés megy. és a mártírkodás. fel se fogja, hogy mit művel. De az áldozatként viselkedés az megy.
2020. júl. 6. 01:41
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezek valami gettóban vannak? Örüljenek, hogy csak sokkolót használtak az ügynökök és nem fegyverüket mert Amerikában általában ledurrantanak azonnal ha ellenszegülsz a rendőrnek
2020. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Meddig fogjátok még a provokatív kérdéseket tolni az amcsi fekákról?
2020. júl. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát bűnözők, valahogy védeni kell az illegálisan szerzett értékeket....
2020. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szerintem meg eléggé túllőttek a célon. Fekete vagyok, nekem szabad. Bármi mást csinálsz, akkor rasszista vagy. Szégyen


4: ez nem provokatív. Ez az igazság. tessék elfogadni. Az elmúlt időben sokkal, de sokkal erőszakosabbak lettek a fehérekkel szemben. Jogos amit csinálnak, de ahogy azt művelik az a nem oké

2020. júl. 6. 12:41
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem elég nekik az egyenlőség, több kell annál.
2020. júl. 6. 12:46
 8/20 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te fekete.


A feketék nem tudnak írni olvasni, egy állat szintjén vannak.

Méghogy magyarul írogató fekete hát mi következik ez már szégyen.

2020. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Mivan? Miért lennék fekete? Honnan veszed? :D :D :D

Jaa megvan. nem raktam idézőjelbe. Ezt a feketék mondják, nem én!!!

2020. júl. 6. 14:44
 10/20 anonim ***** válasza:
Most ezzel bebizonyítottad hogy minden fekete agresszív bűnöző vagy mi volt a cél?
2020. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!