Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőrség le tud hallgatni...

A rendőrség le tud hallgatni korábbi telefonbeszélgetéseket, ha azok bizonyítékul szolgálnak egy bűncselekményre?

Figyelt kérdés
Átvertek egy kamu cégtől egy csomó pénzzel.. Elég megbízhatónak tűnt a cég, de voltak apró jelek és mostanra biztos vagyok, hogy egy csalás az egész. telefonon kommunikáltam az emberekkel akik a "céget" reprezentálták. ha feljelentést teszek, ezeket megt udja hallgatni a rednőrség?

2020. júl. 7. 01:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Meg hackerek is léteznek, de higyjétek el, kiderült, sok teló minden telóbeszélgetést rögzyít. Én most cseréltem le egy szép Samsugot, e pont ilyent csinált évekig, véletlen találtam meg, hol keressem ezt a menüt a telóban.
2020. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyítékként le tudnak hallgatni. De attól ne félj, hogy csak úgy lehallgatnak, mert azért arra nincs kapacitásuk, meg jobb dolguk is van mint azon röhögni, ahogy megtárgyalod az asszonnyal telefonon hogy miért vettél 5 kiló mustárt :)
2020. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
11-es nem vetted észre, hogy betelt a teljes memóriája az eszköznek? Vagy olyan kevésszer telefonáltál, hogy nem keletkezett adat? Hangfájlok elég nagyok, főleg ilyen mennyiségben.
2020. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Pont azt akartam kérdezni, mint a 13.

Kizárt, hogy bármilyen telefon csak úgy nekiáll beszélgetéseket rögzíteni

2020. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha nincsenek rögzítve, akkor nem tudja a rendőrség lehallgatni őket.
2020. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hülyéket ír az "Anonim."...alapból is rögzíti rengeteg teló, csak te nem tudod ezek szerint, melyik menüben találod, jajj már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te techikai guru!
2020. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!