Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki sorkatona korában...

Ha valaki sorkatona korában katonai fogdában volt 15 napot, akkor az bűnöző?

Figyelt kérdés
Többször meg is bilincselték.

2020. júl. 15. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak ostoba és nem tanulta meg hogy nem pofázunk vissza
2020. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hogyha az óvodában a sarokba állítottak akkor bűnöző vagyok?
2020. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bűnöző, de eleg nagy marha kell legyel hogy bekerulj a fogdaba.
2020. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem bűnöző, de eleg nagy marha kell legyel hogy bekerulj a fogdaba."

Nem feltétlenül. Én négyszer is voltam fogdán, alapvetően azért, mert a "Népköztársaság katonájához méltatlan viselkedés tanúsítása" esete állt fenn. Először a Petőfi-laktanyából mentem haza, és elkapott a VÁP mert stoppoltam az osztyapenkónál. Ez két napot ért. Egyszer kimaradáskor elég rendesen besöröztünk a Krisztina sörözőben, úgy is mondhatjuk aljas módon lerészegedtünk, és befele az ÜTI-nek rossz napja volt, és bevágott hármunkat a kóterba. Három napot ígért be, de végül csak kialudtuk magunkat, és reggel mentünk fel a századunkhoz, mert szolgálatba kellett állni, mivel kevés volt az ember. Később a Déli-pályaudvaron kapott el a VÁP, mert a tányérsapkából kivettem az acél merevítőt, és olyan volt a sapkám, min az amcsi rendőröké, meg a hajam is hosszú volt (kicsit ráért a fülemre). Ez három napot ért. Öreg koromban Pécsen az "áperben" elsunnyogtuk a reggeli tornát (rendszeresen), és megdőltünk mint Rottenbiller mert feldobott bennünket egy vamzer. Ez három napot ért, de az nagyon kemény volt, mert az ÜTI vezette minden nap nekünk a reggeli tornát, ami 30 perc folyamatos békaügetésből, négyütemű fekvőtámaszból állt. Máig nem felejtem el azt az izomlázat. Hogy huszonévesen bűnözők lettünk volna? Szerintem már akkor is jó móka volt az egész.

2020. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?Én 30 napot szedtem össze.Késve értem vissza,stb.Ettől még nem leszel bűzöző.
2020. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!