Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hardverapró ellen ellen...

Hardverapró ellen ellen hogyan lehet bejelentést/feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Gondolom valami fidezses oligarcha üzemelteti, rájuk azért nem vonatkoznak a törvények?

2020. júl. 17. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma?
2020. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mi a bajod velük?

Nekem az elmúlt évek során teljesen korrekt oldalnak tűnt, vettem már ott nem kevés cuccot. Hogy időről időre felbukkannak csalók is, az nem az ő saruk.

2020. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A fogyasztóvédelem foglalkozik ilyen internetes oldalakkal?
2020. júl. 17. 11:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozik, persze, de biztosan a hardverapro.hu-val van probléma? Nem esetleg az egyik eladóval/ott hirdetővel?
2020. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Írtam már nekik, de még csak nem is válaszolnak. Arról van szó, hogy nyilván nem akarnak olyat beengedi az oldalukra, aki konkurencia lehet az ő bérelt helyű hirdetőiknek...


Minden figyelmeztetés nélkül valaki fiókját tiltani szerintem minden etikai irányelvnek ellentmond.

2020. júl. 17. 12:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is eladó voltam ott, fél napig se...
2020. júl. 17. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Fidesz-ezés helyett inkább gondold végig miért raktak ki, biztos megvolt az oka.

Csak fröcsögni könnyebb mint belátni hogy valamit nagyon elbäszhattál.

10+ éve adok ott el cuccokat gond nélkül magánszemélyként. És nem, nem ebből élek, mivel összesen jó ha 20-30 cuccot adtam el a 10 év alatt.

Mégsem volt semmi problémám soha.

Szóval a hiba nálad lesz.

2020. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Már megbocsáss, de ha 10 év alatt csak 20-30 dolgot adtál el akkor nem lehetsz valami "power user" én folyamatos árukészlettel rendelkezem, mivel javarészt ebből élek. És ne is volt időm hibázni, mivel fél nap se telt el a regisztrációm óta, így eladni e tudtam semmi, mivel ennyi idő alatt nem is lehetett volna. Az sdminoknak szerintem az szúrta a szemét, hogy bizonyos termékeket olcsóbban hirdettem, mint az ottani átlag...
2020. júl. 17. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is nálad látom a hibát(kezdve egyből az értelmetlen fröcsögéssel), Én is 8 éve vagyok fent, használom mind a fórumot, mind az aprót. Közel 100 üzleten vagyok túl és még mindig nem vagyok kitiltva, nem beszélve arról, hogy nemcsak én vagyok az egyetlen. Melyik szabályt nem tartottad be? Mert ahhoz, hogy tudj hirdetni mindenféle oldalon, ahhoz el kell olvasnod a szabályzatot és el kell fogadni(és alkalmaznod). Csak úgy, szó nélkül nem tiltanak ki senkit, az, hogy "nem akarnak beengedni olyat, aki konkurencia lehet az ő bérelt helyű hirdetőinek" meg úgy hülyeség ahogy van. Itt valamit csúnyán benéztél.
2020. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!