Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnál egy olyan törvényt,...

Támogatnál egy olyan törvényt, hogy a kocsmákba, kisboltokba stb. ismét be lehessen szerelni nyerőgépeket pl. video poker, félkarú rabló stb?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nagy hülyeség volt betiltani azon az alapon, hogy a vendégek elverik rá a pénzüket. Ilyen alapon a piára is elverik, vagy megy a kocsma TV-jén a focimeccs és közben a fogadásokra.

2020. júl. 30. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Mi az hogy!
2020. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Kell már ilyen törvény, de nagyon!
2020. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Tehát a te analógiád:


"A pia és a cigi is káros, és árulják boltba tehát legalizáljuk és áruljuk boltba a heroint."


Nem vagy valami okos gyerkőc ugye?

2020. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
5E ft-t elinni mondjuk 1 óra, eljátszani meg 1 perc sincs. Akárhány embert láttam seperc alatt elnyomni a havi fizut. A család meg rágta a küszöböt.
2020. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
nem
2020. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Így is sok a szerencsejáték függő. Ha a kocsmában adott a lehetőség, ittasan az emberek elvernek mindent. Aki nyerőgépezni akar letölti a pokerstars és ott tud. ;)
2020. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A szerencsejáték nem ördögtől való dolog, nem tiltanám mindig mindenhol, de mindenképp meg kell nehezíteni az oda vezető utat, hogy senki se verje el részegen a család elől a havi segélyt rá. A kocsmákban és kisboltokban például semmi helye a dolognak szerintem, mert pont azok játszanának ott, akik valójában anyagilag sem engedhetik meg maguknak és a nyerési esélyeikkel sincsenek tisztában.
2020. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Semmi szín alatt.
2020. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Gondolkodjunk logikusan, hogy milyen veszélyei is vannak egy kocsmában a nyerőgépeknek.

Ha valaki bemegy inni az sem egy okés dolog, de az alkoholtól egy idő után azért nem lehet többet aznap, nem fogod elcseszni rá 5 perc alatt az egész havi fizudat (bár láttam már ilyet is). Ha nagyon részeg vagy, jobb helyeken már ki sem szolgálnak.

Na de ha egy részeg nekiáll nyerőgépezni...Abból aztán tényleg lehetnek érdekes dolgok.

Kaszinóban is jártak már úgy páran, hogy bementek ittasan és 1milliót otthagytak 10 perc alatt a nagy bátorságuknak köszönhetően. Ha eliszol nekem 10 perc alatt 1millió forintot, akkor zseni vagy :D

2020. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

"Ha eliszol nekem 10 perc alatt 1millió forintot, akkor zseni vagy :D"


Mondjuk 55 éves whiskeyt. De az meg 3-4 millió. Szoval legyen 2dl 55 éves whisky az 1 millió. 1 perc alatt lehúzod. :D

2020. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!