Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kihelyezett kamera alatt...

Kihelyezett kamera alatt vizeltem országúton. Lesz bírság?

Figyelt kérdés

1-es főúton (Újbarok környékén) számtalan pihenő van kialakítva és mindegyikben tábla, hogy a kihelyezett hulladékot szabálysértésnek minősítik és kamera figyeli. Nem voltam elég körültekintő, kicsit odébb ugyan, de az autóval megállva vizeltem az út szélén.

Már későn vettem észre a kamerát, de szerintem ezeket nem folyamatosan figyelik. Lehet ebből bajom?

Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!



2020. aug. 2. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A kamera felejt(hét), de az internet nem.😉
2020. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A helyedben ezzel nem dicsekednék. Hogy vagy képes ilyen gusztustalanul viselkedni?
2020. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büszke rá, nagyon fáradt voltam, már a vezetés is nehezemre esett. A kényszer pedig sajnos nagy úr...
2020. aug. 2. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a közterületi kamerákat nem figyeli folyamatosan senki, ezek olyanok mint a belvárosi utcasarok térfigyelői, akkor néznek rá, ha van valami baleset, vagy bűncselekmény a környéken, és ahhoz az ügyhöz segítségként. Egyébként csak úgy van, és ha nem kell belőle felvétel a rendőrségnek, akkor 72 óra után szerintem felül is íródik...
2020. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. aug. 2. 19:11
 6/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem egy volt vámost, szerinte ezek kamu kamerák, csak az elrettentés végett van kint. Ha működne is, nehezen lehet a jelet átküldeni központba, azt manuálisan kéne letölteni.

Erről a kameráról van szó amúgy: [link]

2020. aug. 3. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyan már! természetes anyag , lebomlik! tele van ásványi sókkal!

esetleg rázummolnak, és kukkolják, mekkora a cerka.

2020. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!