Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád ezt a születésszabá...

Támogatnád ezt a születésszabályozási rendszert?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy ha már új taggal bővül társadalom, akkor arról nem csak értesülnie kell mindenkinek, hanem valamilyen szinten beleszólása is kell hogy legyen. Így a következő hipotetikus rendszer fogalmazódott meg bennem:


- Minden egyes születésről népszavazás döntene, és csak az igennel szavazók többsége esetén foganhatna meg egy gyermek.

- A leendő szülők önéletrajzokat, videókat és egyéb háttéranyagokat tennének közzé magukról a szavazáshoz.

- Az igennel szavazók kötelezettséget vállalnának arra, hogy a gyerek 25. életévéig egyenlő arányban osztoznak a szülőkkel a felmerült költségeken, beleértve az otthonteremtést.

- Aki a kötelezettségét nem tudja teljesíteni, annak megszűnne a szavazati joga.

- A nem elfogadott vagy szavazás nélküli terhességek illegálisak és abortuszkötelesek lennének.


Milyen előnyei és hátrányai lennének szerinted? Támogatnád vagy nem? Karen, mit gondolsz?


2020. szept. 4. 05:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%

Én is Karen vagyok.


üdv Béla

2020. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
59%

Aztan ki ertekelne ki? Ki fogja elfogadni a kriteriumokat?

Ha nem tudnak donteni, akkor 8 honaposan meggyilkoljak a magzatot, ha vegul nemmel szavaznak?

2020. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
Innen már csak egy tyúklépésnyi, hogy eljussunk a fajelmélethez és a népirtáshoz.
2020. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%
Én visszamenőlegesen is támogatnám egy esetben. Simán szavaznék arról, hogy élj-e, vagy ne. Szerintem ne.
2020. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
38%
Eugenika.
2020. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Wendy Testaburger válasza:
90%
Ez egy kicsit túl van bonyolítva, de magát a születés szabályozást támogatnám, bár én inkább IQ és EQ teszthez kötném és környezetfelméréssel. Ennek lennének szintjei és aki ennek nem felel meg, annak nem engedném a gyermekvállalást.
2020. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
28%
Le lettem pontozva, de lám meg is érkeztünk abba a mélységbe, amelyből már nincs visszaút. 16-os oly mértékben aljas, hogy arra már nincs us szó. Hitler és a többi patkány is ezen az úton járt.
2020. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%

17

Nagyon durván hangzik a születésszabályozás kifejezés, de valami korlátozás azért nem ártana.

Régen megoldotta a természet, de most a retardáltak is szülhetnek halomra.


Ha nem is a szüléstől, a gyereknevelésről jó lenne ha le lenne tiltva, az olyan, akinek nincsen szociális értékrendje, képtelen egy civilizáltan viselkedő gyereket felnevelni.

2020. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%

Jó ötlet!

És aki támogatja, az támogassa anyagilag is.

2020. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek , amúgy sem kellene mindenkinek szülni mert már sokan vagyunk a földön . Azt is bevezetném hogy az olyan réteg aki azért szül ,hogy pénzt kapjon ilyen olyan kedvezményt azt sterilizálják.(Tudjuk kik ezek nem kell kiemelnem) szülést tényleg ilyen követelményekkel tenném lehetővé amit a kérdező is irt. Mert sokan csak megszülik a gyereket mert jaj ez az élet értelme mert muszáj mert ezt várja el a társadalom de utána meg sír nyavajog martirkodik meg le...arja a gyereket
2020. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!