Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért egy hét múlva kell...

Miért egy hét múlva kell megent tárgyalásra menni, miért nem egy hónap múlva?

Figyelt kérdés

Ügyemben előkészítő űlés volt február 13-án, és akkor derült ki, hogy nem fejeződik még be az ügy, hanem lesz tárgyalás, március 24 és 31-én, amely elmaradt, eltódott a járvány miatt egészen eddig. Tegnap volt egy tárgyalás, aztán okt 1 csütörtökön lesz a másik, de a három tanú közűl csak egyet tudtak meghallgatni, jövőhéten a másik három helyett öt tanú lesz, lesz szembesítés is. Ezért jövő csütörtökön nem 13 órára, hanem 11 órára kell menni, hogy 16 óráig be legyen fejezve. Szerintem felesleges 11 órára hívni, mert úgyis max négy órás lesz a tárgyalás, 12-kor be kell fejezni, 13 órakor folytatni, mert egy óra szünet lell, hogy legyen és az elmaradt kettő tanúval egy óra alatt nem végzünk, mert nekem nagyon sok észrevételem lesz és azt végig fogom mondani.


Csak azt nem értem, hogy miért kell egy hét alatt a két tárgyalást lebonyolítani, mikor utána pedig el fog telni egy hónap, mert a bírónő mondta, hogy lehet még jövő csütörtökön sem fejezzük be és neki már november 10 utánra van időpontja és utána tud újat kitűzni.


Kérdésem az, hogy a mostani tárgyalást miért hét nap alatt zajlítja le a bírónő, miért nem jó neki novemberre ez is?


Mert ugye egy hét mulva megint menjünk, megint 50 ezer forintba lesz.

Csak jobb lenne havonta járni.



2020. szept. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi másért, csak, hogy picit haladjon is az ügy.
2020. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Négy hó a határidő, négy hónapon belűl kell kitűzni a másikat.
2020. szept. 25. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, Levike? Nincs annyi függőben lévő nyomozás az egész országban, ahány kérdést kiírsz ide.
2020. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Levike mindenhol ottvan.
2020. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!