Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha lyukat vágok a szájmaszkra...

Ha lyukat vágok a szájmaszkra akkor mivan?

Figyelt kérdés

Ugye ugyvan ki írva hogy szájmaszkot kell hordani oly modon hogy a szajat es orrot folyamatosan eltakarja.

Na ha én a maszkon az orrom mellet vágok 2 kis lyukat akkor be tartom a szabályt nemigaz?🤭


2020. szept. 28. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális vagy.
2020. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem büntethetnek meg igaz?
2020. szept. 28. 17:43
 3/19 D. Brasco ***** válasza:
92%
Végül is.....a biztonsagi övröl is csak annyit mondanak,hogy be kell kapcsolni....azt mar nem higy magad elött vagy mögött.....de gondolom te az utobbi csoportba tartozol.....
2020. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem fognak megbüntetni, mert azonnal látni fogják hogy gyengeelméjű vagy.
2020. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Lényegében olyan, mintha szelep lenne rajta vagy nem lenne rendesen az ember orrnyergére illesztve vagy nagyon vékony anyagból lenne, ergó semmit nem ér. Ezekért viszont nem szólhatnak, mert ugye a maszk, az maszk. De itt viszont egy megrongálódott maszkról van szó, amiért elképzelhető, hogy szólnak, ha nem az ellenőrök, akkor az utastársak.

Egyébként miért csinálnál ilyet?

2020. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem igaz, hogy 10-15 percre nem tudjàtok felvenni rinya nélkül...

Én se akarom, szarok rá,de én oda vissza 3 órát rajtam van, meg meló közben meg ha bemegyek a boltba... Más meg rinya rinya... Bepárásodok stb ... Hát én meg leszarom, mert engem büntetnek meg miattad meg bszd meg kötelező ennyi..

2020. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mert bele rohad a boltba a pofám és már azért is orditozik a boltos ha az orrom alatt van.

Igy végülis betartom a szabályt 😌

2020. szept. 28. 18:07
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

10 percet ki ne bírj... Nekem meg egésznap rohad benne a pofám még se hisztizek gyökér, nem tartod be mert nem rendeltetésszerűen használod!!!


Akkor tartod be ha nem lóg ki belőle az orrod iq bajnok

2020. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

"Mert bele rohad a boltba a pofám és már azért is orditozik a boltos ha az orrom alatt van."

Micsoda hisztis rinyagépek ezek a mai fiatalok. Szánalmas ez a vergődés, igazi puncik.

2020. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha az orrom mellet vágom ki akkor be tartom a szabályt mert nemlog ki belőle az orrom🙃
2020. szept. 28. 19:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!