Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fogászati magánrendelőben a...

Fogászati magánrendelőben a fogaimat csináltattam.Kaptam két árajánlatot a kezdésnél, amit ki fizettem készpénzben számla ellenében, egy év eltelt, most még követelődzik a magánrendelő. Jogszerűen teszi e mindezt?

Figyelt kérdés
Vita volt közöttünk, majd behajtókkal fenyegettek meg ha nem fizetem ki az összeget behajtókat fog rám uszítani. Milyen eljárás ez egy magán fogorvosi rendelőtől?
2020. okt. 2. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szamlad van rola. Vidd be a navhoz es tegyel irasban bejelentest. Ki fogjak vizsgalni.
2020. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Hogy a francba jön ide a NAV? Mi köze van ennek a NAV-hoz? Ez valami becsípődés lehet, hogy minden pénzügyi vita esetén a NAV hirtelen illetékes lesz, pedig nincs így.


Kérdező:


Pontosan mit követel a rendelő? Azt az összeget, amit már kifizettél? Van róla valami elismervény, hogy már kifizetted? Vagy más összeget követel, ami szerintük járna, szerinted viszont nem? Mert az kicsi más kérdés, azt akár bíróságra is viheti, és majd ott eldöntik, kinek van igaza.

2020. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!