Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van esély rá, hogy enyhítenek...

Van esély rá, hogy enyhítenek Lakatos Brendon büntetésén?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve lecsukták és azóta nem csinált semmi rosszat a börtönben ha jól tudom. 2024-ben fog szabadulni ha minden igaz de jó magaviselet miatt szerintetek lehetséges, hogy előbb kiengedik? Én már nagyon várom, hogy ismét liveozzon a báttya.

De szerintem ezzel ti is így vagytok, hiszen nagyon szórakoztató, főleg amikor telefonbetyárkodik.


Csak azért kérdezem, mert sokszor előfordul, hogy valakit jó magaviselet miatt előbb kiengednek.



2020. okt. 8. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A büntetést nem lehet enyhíteni, az annyi, amennyit a bíróság a jogerőre ítéletében kiszabott. Más kérdés, hogy azt nem biztos, hogy végig ki kell tölteni. Ha nem kizárt, akkor a kétharmad vagy háromnegyed rész után az elítélt feltételesen szabadlábra bocsátható, aztán ha az alatt újabb bűncselekményt követ el, akkor letölti azt is.
2020. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%

Egyetértek a válaszolókkal, de csak így zárójelben felhívnám a figyelmet a GYK válaszadási szabályaira vonatkozóan:

"A *gyűlöletkeltésért*, *mások sértegetéséért*, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, *trágárkodásért*, *rasszista írásokért*, *több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért*, közízlés megsértéséért a fiókod korlátozásra kerülhet, így ilyen válaszokat ne helyezz el oldalunkon!"


Ezt a pontot felolvasva, a lényegesebb részeket *-gal kiemelve és a válaszok "posztolási idejét" elnézve a modokat nem igazán érdekelheti a szabályzat betartatása, mert (habár egyetértek a válaszolókkal), a kommentek 80%-ban erős rasszizmus, trágárkodás, gyűlöletkeltés és elég hosszas spam nyilvánul meg. Persze, gondolom az én válaszomat perceken belül törölni fogják, mert "megszólom a modok munkáját", de attól mert a cenzúrát az én válaszomon fogják alkalmazni, az nem azt jelenti, hogy úgy végzik a munkájukat ahogy kellene, sem pedig, hogy a többi válaszon nem kellene azt alkalmazni, bárkiről is legyen szó.

2020. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
remélem boldogtalan élete les sok sok sok szenveddésel levágni a pöcsét és annyi
2021. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
isten is ezt mondja ert isten hivő vagyok DDD
2021. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fájt nekem is az első együttlétem a barátommal lehet neked nem fog habár lányoknak szokott fájni remélem minden zökkenőmentesen fog menni
2021. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!