Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek börtönbe kerül az...

Madagaszkár2001 kérdése:

Szerintetek börtönbe kerül az apukám?

Figyelt kérdés

Egy kereszteződésben kihajtott elé egy férfi, mire ő dudált egyet. Aztán a férfi büntetőfékezett, hogy megállítsa apukámat, és egy baseball ütővel szállt ki és indult az autó felé.

Apukám bepánikolt, gázt adott és elütötte a férfit majd elhajtott. A férfi meghalt, apa mikor megtudta elment a rendőrségre feladni magát. Az egészről autós kamera felvétel történt. Anya egész nap csak sír és nem mondanak nekem semmit. Börtönbe fog kerülni ezért apa?


2020. okt. 16. 15:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

100%.

Mi a túrótól pánikolt be, amíg a kocsiban ül nem tudtak volna kárt tenni benne. Aztán ha el is ütötte a marhát nem hajtok el, ez alap...

2020. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Ezért nem zárnak senkit börtönbe.

Felfüggesztett.

2020. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

"Mi a túrótól pánikolt be, amíg a kocsiban ül nem tudtak volna kárt tenni benne"


Ha gondolod kipróbálhatjuk, de ha keverem a vesédet, nekem ne rinyálj.

2020. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ez a világ legjobb ügyvédjével is gondatlanságból elkövetett emberölés, de szinte biztos, hogy itthon nem annak fogják venni. A közlekedési baleset itt nem fog játszani (ott kaphatna felfüggesztettet, másként nem). Ráadásul erre jön még rá egy cserbenhagyás.

2020. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok sem ügyvéd, sem hozzáértő. De elég szаrok a törvények, ha ezért leültetik. Mit kellett volna csinálnia? Várni, amíg szétverik? Egy csukott ablak egy ütő ellen semmit sem ér. Ha jól megütöd, ablakon keresztül is eltalálod a bent ülőt.

Én voltam hasonló szituba, nem ütöttem el a csávót, össze is vert egy féltéglával, szerencse h 2 járókelő lefogta. Az ilyenek ellen nem tudsz mit csinálni, szerintem jogos ha saját magadat véded, nem a támadó egészségére figyelsz. Eleve gondoljatok bele milyen "ember" lehet az, aki semmiért bűntetőfékezik és kiszáll verekedni. Ő nem fogja a te épségedet nézni, hát te se nézd az övét szerintem.

2020. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

4-es.

Te mit csináltál volna ha megindul feléd 120 kg izom egy baseball ütővel?

Ha tényleg van felvétel, lehet a bíró is felteszi magának ezt a kérdést.

2020. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
ez az én könyvemberón kimeríti az önvédelem fogalmát, de nem vagyok bíró
2020. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Már bocsi, de úgy beszéltek, mintha az illető villamost vezetett volna és nem autót. Azért van azon az autón kormány, hogy KIKERÜLJE és elhajtson! Az ég világon semmi oka nem volt arra, hogy elüsse.

Nagyon remélem hogy csak trollkérdés és ti meg nem egy gyilkost akartok ilyen hülye indokkal mentegetni.

2020. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Sok itt az idiota. Önvédelem, hogyne persze.
2020. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Volt maszk a támadó bézból játékos arcán? Apukád csak betartotta a 2 méteres távolságot, ez nem bűn. Nem szándékosan ütötte el. Ha ilyen lesz életében csak ezt kell mondani: nyugi öcsi, tedd el a bézbaseból ütöt nálam sincs fegyver, az öklöm a fegyver.
2020. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!