Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy főnök jogszerűtlenül...

Ha egy főnök jogszerűtlenül küld el valakit és a bíróságon emiatt több milliós pervesztés lesz, akkor azt „leverik“a főnökön?

Figyelt kérdés

A leverik szó idézőjelben van, az a kérdés ha a főnök hoz egy nyilvánvalóan hibás döntést, és jogszerűtlenül küld el valakit, abban bízva az illető úgyse megy bíróságra-de téved- és ebből több milliós pervesztés lesz (már lett) akkor ezt a főnökön valaki bevasalja? Hogy a hülyesége és a nagymellényű kivagyisága a cégnek 3 misijébe került?


Nem épp úgy áll a cég, hogy 3 misi zsebpénz neki, még lehet hitelfelvétel is kell hogy perkálhassanak.


2020. okt. 18. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Balázst kérdezd meg, ő topon van ilyen témákban... :))
2020. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos max kirúgni tudják.


De az emberek nem nagyon vannak tisztában a munka jogaikkal, úgyhogy ennek az esélye nem nagyon áll fenn...


Én is az után tudtam meg, hogy nagyon tudnék kötekedni, tuti nyernék munkaügyi perben, amikor már aláírtam a közös megegyezést...


Pedig kicsikarhattam volna pár milliót.

2020. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt nyertünk páran munkaügyi pert (közszféra), a hülye vezetők semmiféle retorzióban nem részesültek. Pedig huszonharmincmillió ft-os tételról volt szó! Annyira gyorsan túl akartak lenni a felmondáson, hogy a KJT-ből rossz paragrafust írtak be hivatkozási alapként.

LOL

2020. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 jó hát közszféra az más... Ott a mi pénzünkből fizetik ki a büntetést (isl, az pedig nem fáj nekik.
2020. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem épp úgy áll a cég, hogy 3 misi zsebpénz neki"

Akkor csukjon be a cég. Ma egy vállalkozónak is zsebpénz három misi nemhogy egy cégnek.

Egy szaki mondta hogy napi 100 ezres megbízásért nem ül autóba mert nem tétel.

2020. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Akkor csukjon be a cég"


lehet az lesz! A pénzt a végrehajtó leemelte (egyéb díjakkal együtt) és vagy sikerül hitelt szerezni vagy nov elején nem tud bért fizetni.

És akkor mindenki otthagyja.

2020. okt. 18. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Balázskát, a hivatalos munkaszakértőmérnököt kellene megkérdezni.
2020. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: már a legelső kommentben javasoltam... :-D :-D
2020. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg a folyamatok működése a Newton törvények szerit történik. Ezért pusztán abból, hogy a főnök tévedett, semmi nem következik. Maximum ok a folytatásra.
2020. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!