Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha részegen elkötnénk barátaim...

Ha részegen elkötnénk barátaimmal egy rendőrautót, akárcsak a Másnaposok c. filmben, milyen büntetésre számithatnánk?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Na még egy és aztán befejeztem (az előző kettő is én vagyok).

Az hogy részegen követnéd el az súlyosbító körülmény lenne ha jól tudom. Olyanokat számítanak enyhítőnek hogy ha pl van kiskorú gyereke és hiába bűnöző életmódot folytat valaki mégis enyhítő körülmény a kiskorú gyerek. Én azt is súlyosbítónak tekinteném mert a bűnöző életvitellel veszélyezteti a gyerekét is. Illetve nem veszi figyelembe hogy ez a gyerekére milyen negatív hatásokkal lesz.

2021. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a mikrobusz egyébként amiről a 10-es hsz-ban írtam. Az korábban határőrségi autó volt, csak hogy még nem matricázta át a rendőrség, meg fényhíd se volt rajta (kék villogó) úgyhogy kívülről sima civil mikrobusznak tünt.
2021. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!