Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elbambultam és majdnem hülyesé...

Elbambultam és majdnem hülyeséget csináltam. Ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Munka után hullafáradtan bementem a boltba vacsiért meg egy kenyérért, és amikor a sorban álltam teljesen elbambultam.. Amit a vacsorámnak szántam leraktam a futószalagra, de a kenyér véletlenül a kezembe maradt.. Amikor kerestem a pénzem szerencsére az eladónak azonnal feltűnt, hogy ott csüng a kezembe a kenyér és szólt, hogy azzal kenyérrel mi lesz..?! Akkor leesett, hogy a kezembe maradt a kenyér és azonnal elnézést kértem, rögtön ki is fizettem.. Ezért nem jelenthetnek fel lopási kísérletért ugye? :(

2020. okt. 27. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bőven nincs aggódni valód. Mással is előfordul ilyen
2020. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Elobb elemzik az ipari kamerak felveteleit … utana majd megfigyelnek par honapig … es ha meg mindig azt latjak, hogy lopasra hajlamos vagy, akkor lecsap a kommando. :)
2020. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert majdnem elkövettél valamit, nem jelentenek fel. Elkérték az adataidat, vettek fel jegyzőkönyvet? Na látod. Akkor nincs is mi alapján feljelenteni.
2020. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Most megnyugodtam! De azóta is nagyon rosszul érzem magam miatta..
2020. okt. 27. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A beismero vallomasod most mar itt van :) Ne erezd rosszul magad, ha leulted a keseruen hosszu rabságodat, akkor megtisztulva kezdhetsz uj eletet. Lathatod, a viszkisbol is becsuletes fazekas lett :)
2020. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem loptál el semmit így nincs miért aggódnod. Velem is többször előfordult már olyan, hogy valamit nem fizettem ki mert ráraktam a táskámat vagy ott maradt lógva a bevásárlókocsin és vissza kellett mennem vele a pénztárhoz azt is kifizetni. Soha nem volt vele gond egy esetet kivéve amikor hülye voltam és nem a pénztároshoz mentem vissza hanem az ügyfélszolgálatosnál akartam kifizetni. Akkor a biztonsági őr úgy nézett mintha a fél boltot el akartam volna lopni, miközben a kocsitól mentem vissza hogy kifizessek két csomagolópapírt összesen 120 forint értékben.
2020. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A lopás nem valósult meg.

Ne aggódj!

:)

(Azt leellenőrizted,hogy minden árucikket a kiírt árán vásároltad-e?!?Nem? Lehet hogy "ők" loptak meg téged!)

2020. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lesz.


Nekem megvolt majdnem ugyanez a szitu, ismerős pénztárossal.

Annyi volt a különbség hogy én a pénztár másik felén kaptam észbe, hogy a kosárba már nem beférő 2 literes kólát kivittem a hónom alatt.

Visszaléptem, ráraktam a szalagra, és mondtam hogy bocs. A csávó meglepetten nézett, és megjegyezte hogy azt hitte hogy szándékos volt. Megkérdeztem hogy akkor miért nem szóltál rám?


Tömör választ adott: mert lexarom. XD

2020. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor en meg egy kisboltban dolgoztam, egy ferfi, aki amugy ki volt onnan tiltva mar reg. bejott, elvett a pult aloli polcrol (ahol en alltam🤣)egy kannasbort, es elindult kifele.


A masik a hutobol a szatyraba belerakott kb 10 sort, majd odajon a kasszahoz, hogy akkor o ezt az egy sort kerne.


Szoval tenyleg ne erezd magad rosszul🤣

2020. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!