Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pontosan mit is takar most a...

Pontosan mit is takar most a kijárási korlátozás??

Figyelt kérdés
Igazából csak az érdekel , hogy ha éjfél és 5 között megyek haza egyik barátomtól vagy barátnőmtől vagy buliból stb stb , akkor az szabálysértés vagy sem ??

2020. nov. 4. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
igen az szabálysértés.
2020. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 árokpart ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szabálysértés lenne mert nem munkahelyről jössz vagy patikából vagy orvostól. Viszont szerintem egy-egy embert ha meglátnak az utcán a gyakorlatban nem fognak vele foglalkozni. Meg szerintem, hogy pl. valaki a kutyáját sétáltatja azzal sem. A csoportosulásokra mennek majd rá mint ahogyan tavasszal is.
2020. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavasszal teljes kijárási korlát volt, bárki mehetett bárhová egyedűl, vagy családtagokkal indok nélkűl is. Szerintem most is ugyanaz érvényes arra az 5 óra hosszára.
2020. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz lesz mint márciusba. Ugyanúgy lehet menni mindenfelé. Nem szabálysértés. Sportolni, boltba stb.
2020. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!