Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nincs rajtam maszk automati...

Ha nincs rajtam maszk automatikusan megbüntethet a rendőr egy millióra?

Figyelt kérdés
Mindennemű felszólítás nélkül?Vagy hogy van ez?Ha esetleg nincs rajtam maszk(de van nálam),akkor ha felveszem amikor odajön a rendőr az már késő?Nem igazán értem...

2020. nov. 6. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ha odamegy hozzád a rendőr és akkor veszed fel akkor már késő.
2020. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Van jogosítványod? Ha autót vezetsz és a rendőr megállít mert nem kapcsoltad be a biztonság övet, de mire a rendőr az autóhoz ér, addig bekapcsolod, akkor megbüntet vagy nem szerinted?

Remélem ez segít a kérdésed megválaszolásában.

2020. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem büntethet meg.
2020. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, te még itt vagy leragadva?

A hozzád hasonlók miatt terjedt el így a járvány, hogy most omlik össze az eü. ellátás.

2020. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg nem egy millióra.
2020. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mindennemű felszólítás nélkül?"

NEM!!!

AZ ELSŐ A RENDELET SZERINT a felszólítás.

2020. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De felszólítás után sem egy millióra. A boltokat büntetheti száztól egymillióig vagy bezárással. És annak is az egy millió a legesleg felső határa, tehát azt jelzi hogy annál többre biztosan nem, nem azt hogy minden boltot annyira fognak. Szóval próbáld már egy kicsit értelmezni még ha nehéz is. Ráadásul a kérdésből nem is derül ki, hogy te bolt lennél. Vedd már észre hogy az előző hozzászólók oltanak! :D
2020. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4#

Az eü ellátás nem az "ilyenek" miatt tart itt,hanem azért mert egy olyan országban élünk ahol sosem volt elsődleges a fejlesztése,a vírust meg már kétszer elkaptam és durvább volt egy másnaposságom mint annak a tünetei...

2020. nov. 7. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!