Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2020.11.11 szerdától érvénybel...

2020.11.11 szerdától érvénybelépő korlátozások mire terjednek ki?

Figyelt kérdés
Ugye az uszoda hangzott el, hogy he kell zárjon, de mint pl a Budapesti Aqua Park az wellness így pl az nyitva lehet?

2020. nov. 9. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Miért olyan nehéz megkeresni és elolvasni a cikkeket vagy legalább Orbán Viktor videóját megnézni? MINDEN SZÓRAKOZÓ HELYET! Állatkertet, uszodát, wellnest, szállodát, muzeumot, mozit, színházat, kocskmát, discot, éttermet. MINDENT! Bezárnak.
2020. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet nyitva, kb semmi se ami nem élelmiszerbolt vagy gyógyszertár. Felsoroltak pár dolgot, de ne gondold, hogy van kibúvó, hisz eleve a gyülekezés is tiltott. Maradj szépen otthon, most ez a fontos.
2020. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meghallgattam. Kétszer is. El is olvastam. De valóban nagyon pontatlan a megfogalmazás, így a hivatalos rendelet kihirdetéséig valóban sok dolog nem tisztázott. Pl: kávézók, cukrászdák. Se nem étterem, se nem szórakozóhely, hogy be kelljen zárni, de nem is kisipar meg szolgáltatás, hogy 19:00-ig lehessen nyitva. Vagy pl: éttermek. Be kell zárni és csak kiszállítani lehet. Akkor nincs is elvitel opció, mint tavasszal? Vagy könyvtár. Ma hívtam őket egy hosszabbítás miatt. Fogalmuk sincs arról, hogy be kell e zárni. És ez csak három példa a sok közül.
2020. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Közlönyt meg kell várni..
2020. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

" Budapesti Aqua Park az wellness így pl az nyitva lehet?"


Egészen biztosan nem.

2020. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
#1: A kocsmákat nem zárják be szerintem csak az éttermeket. Legalábbis ahogy én értelmezem.
2020. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon hülyék vagytok. Egyedül az éttermes kérdés jogos lehet(ne), de mivel ki lett jelentve hogy csak elvitel, így ez is megválaszolódott..
2020. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kocsmákat is bezárják.
2020. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
A zártterű uszodákat zárják be, a szabadtéri nyitva lehet.
2020. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8: Honnét veszed?
2020. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!