Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen legális módon tudok...

Milyen legális módon tudok tiltakozni a korlátozások ellen?

Figyelt kérdés
Nem értek egyet a kijárási tilalom ilyen szintű kiterjesztésével és a kötelező utcai maszkviseléssel. Mivel a gyülekezés is tiltott, így nem tudom, hogy milyen módon tudom kifejezni a gyűlöletemet a rendeletek iránt, amivel nem sértem meg a szabályokat. Egy petíció indításán gondolkozom, de az nem ad komoly hivatkozási alapot számomra, ha 100 ezer ember aláírja, még mindig lehet mondani, hogy 9 millió nem írta alá.

2020. nov. 11. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Kidühöngöd magad otthon, máshogy nem nagyon tudod kifejezni a gyűlöletedet.
2020. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Vagy állj ki egy táblával egyedül tiltakozni a térre, egyedül lehet. Ja bár akkor inkább kiröhögnének.
2020. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Ide irogatsz.
2020. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Gyűjthetsz lájkokat a GYK-n meg a fészbúkon. ha lesz 1000 lájkod, feloldják a korlátozásokat. De csak akkor, ha éppen van nálad kutya.
2020. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mindentudó99 ***** válasza:
63%
Szerintem settenkedj ki 8 után a sötétbe. Jól kitolsz velük.
2020. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Például ide írogasz és kiröhögteted magad a vergődéseddel.
2020. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap ki kellett volna menni tüntetni
2020. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. írsz az országgyűlési képviselődnek egy levelet, hogy neked nem tetszik a kijárási korlátozás. Ráveszed a barátaid, rokonaid, hogy ők is írjanak egyet-egyet. Valamint indítasz egy facebook-csoportot ugynazen cél érdekében. Alkotmányos jogod egy olyan párt, alapítvány, civil szervezet stb alapítása is, amelyik célja a korlátozások megszüntetése.
2020. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Csináltass egy gci nagy táblát az autódra valami ütős tiltakozó szöveggel és járd vele egész nap a várost (lehetőleg Budapestet, másra úgysem figyel az ország), hogy mindenki lássa. Illetve szervezz be erre minél több autóst, aztán járjátok együtt a várost. Ha elég sokan lesztek, abból komoly tiltakozás is kisülhet. :) (Én szívesen beszállok.)
2020. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Persze, feltéve, ha van autód. :D Egyéb járgányt most nem ajánlok, kezd már elég szar idő lenni. /9-es válaszoló vagyok/
2020. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!