Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akinek nincs pénze maszkra...

Akinek nincs pénze maszkra rendszeresen, hogyan tudja mégis megoldani, hogy ne maradjon maszk nélkül?

Figyelt kérdés
Az emberek döntő többsége hordja a maszkot, ez látható, de honnan van rá mindenkinek pénze?

2020. nov. 14. 10:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Varr egyet otthon, és kimossa
2020. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy fillért nem költöttem maszkra. Kettőt a polgármester küldött még hónapokkal ezelőtt, egyet a szakszervezettől kaptam, egyet pedig a munkahelyemtől. Kettőt már kidobtam, de a másik kettő még megvan.
2020. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
2, remélem ez nem az orvosi egyszer használatos, amiről beszélsz
2020. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Én a suliban kaptam kettőt (mosható "hólozott"),


alá is kellett írni...

2020. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

A szüleinknek az önkormányzat adott maszkot, a páromnak és nekem a munkahelyünkön adtak (nekem moshatót, páromnak minden nap eldobható van, kötelezően) a fiamnak az egyetemén adtak. Egyedül a lányomnak kellett magunknak előteremteni.

Akinek nincs 700-900Ft-ja, hogy vegyen egy mosható maszkot, az tud varrni magának egyet. De ha elballag az önkormányzathoz, ott mindenképpen adnak neki ingyen.

2020. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem költöttem egy fillért sem. Márciusban kaptam a cégtől négyet, három még nincs felbontva.
2020. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Végre a sok budosszaju szembesul magaval :)))
2020. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Úgy, hogy nem egyszerhasznáhatósat hord. Venni is lehet moshatót.
2020. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Én a munkahelyemen kaptam két moshatót még márciusban, azóta is használom őket, semmi komoly bajuk nincs. Utána ősszel a húgom is varrt néhányat ilyen-olyan hulladék textilekből. Nem vertük magunkat nagy költségekbe maszkügyben.
2020. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Csatlakozom...

MINDEN önkormányzat ad egyszerű-mosható maszkot.(No nem csúcsminőséget...)

Nem tájékoztatnak róla,de kell hogy legyen ilyen lehetőség.

2020. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!