Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig fognak tartani a Covid...

Meddig fognak tartani a Covid miatti korlátozások ? Meddig kell maszkot hordani, mikor mehetünk újra színházba, moziba, koncertre, utazni külföldre érdemes-e, ha nincsenek nyitva a nevezetességek ? Meddig marad a távoktatás?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 22:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Éppen nemrég számolgattuk cégben statisztika alapján mi várható, uncsiztunk.

Még csak a platónál sem tart a járvány, illetve ha igen, akkor is a legeslegelején. Se itt, se Európában. Legkorábban január végén - február elején körül már várható javulás, és tavaszra szépen lassan visszatérhet az élet a kerékvágásba. Nyílván, a vakcina is beleszólhat a dolgokba, de tavaszig nem lesz beoltva túl sok ember, csak a nagyon veszélyeztett csoportok.

2020. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Március
2020. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen talán jövő nyárra/őszre tesszük túl magunkat az egész járványon csakk-pakk.
2020. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki szóvátenné, elnézést az 1-2 túlzó kulcsszóért, amit a kérdéshez írtam !!!
2020. dec. 3. 22:39
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, nem érdemes öngyilkoss lenni emiatt. Inkább idd le magad, oszt majd a pandémia végén kijózanodsz.
2020. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezotéria kategória ez hogy meddig.
2020. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem Magyarországon márciusra át lesz oltva a lakosság. Utána, ha nem is azonnal mindent, de fokozatosan fel fogják oldani a korlátozásokat.

Én abban bízom, hogy jövő nyáron már minden korlátozás nélkül lehet pl. lakodalmat tartani, fesztiválokat rendezni stb. És tavasszal végleg letehetjük a maszkot is, véget érnek a kijárási korlátozások 20-05 óra között. És nagyon remélem, hogy azzal együtt véget ér a rendkívüli jogrend időszaka is, és a katonák az utcákról és a kórházakból visszatérnek a laktanyákba.

Talán a kórházak, idős otthonok látogatási tilalmát fogják jóval később, és csak fokozatosan feloldani. El tudom képzelni, hogy ezeken a helyeken a látogatóknak hosszú távon megmarad a maszkviselési kötelezettsége, ill. kint maradnak a kézfertőtlenítők, amiket belépéskor használni kell. Ill. komolyabban veszik a kórházakban, hogy egy betegnél egyszerre csak korlátozott számú látogató lehet.

2020. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Tavaly kórházban voltam, egyetlen beteghez jött 8-10 látogató! Főleg a romák vitték túlzásba, hangoskodtak, egyszerre beszéltek. hoztak rengeteg kaját stb. Aztán amikor influenza miatt zártak, kint ordibáltak a folyósón. Most egy sem jöhet, ez a betegeknek sem jó.
2020. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
Ha mutálódik a vírus, akkor kezdődik a móka elölről.
2020. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
Akármikor, ha a többség úgy akarja. Össze kell fogni és véleményt kell nyilvánítani. Aláírásgyűjtés vagy tüntetés formájában.
2020. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!