Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki rendőrgyilkosság...

Ha valaki rendőrgyilkosság miatt kerül börtönbe a rabok másképp fognak hozzáállni vagy teljesen átlagos rabként kezelik majd?

Figyelt kérdés
Egyáltalán pozitív vagy negatív tett ez a többi rab szemében?
2020. dec. 17. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Ott nem araboktól kell tartanod hanem a börtönőröktől.

Lehet a rabok tisztelni fognak, de a börtönőrök elvisznek időnként egy hátsó cellába és jól megdugják az ánuszodat.

2020. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

A bent lévők 50%nak a 8 általánosa sincs meg.80%uk egész nap be van rivózva,vagy papírozva.Tehát lesza rják már az ilyet.Egy dolog számít.Legyen pénzed,vagy kapcsolatod,hogy normális zárkába tegyenek.

Bár ilyen súlyú bűncselekménynél már a pénz meg a kapcsolatok is kevés lenne.

2020. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy dugnak meg, ezek is csak sima alulfizetett alkalmazottak.

Örülnek, ha műszak végén végre hazamehetnek a családhoz, nem fognak még extra kockázatot is vállalni.

2020. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Hallottam már ilyen sztorit, vagy igaz vagy nem.

Rendőr gyílkosságért elítélték a fickót, nem lett különösebben nevesítve, mutogatva. De "keményebb" cellába került be, ahol az őrök elhintették, hogy pedofíliáért ül és nem másért. Így bántalmazták a rabok az őrök helyett. Más meg mondja meg hogy miért ül, úgy hogy nem volt sehol mutogatva vagy feltüntetve a neve.



Mint mondtam én is csak hallottam egy ilyet, nem tudom mennyire igaz.

2020. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most miaz , azvvan!
2023. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!