Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A járványvédelmi intézkedések...

A járványvédelmi intézkedések közepette hogy lehetett újévi koncertet és forralt borozást rendezni Bicskén?

Figyelt kérdés

A polgármester asszony felhívása:

[link]


a képek az eseményről. Gyerekkorúus, forraltborozás, maszk alig:

[link]



444 cikk: [link]

Gyülekezési tilalom? Rendezvénytilalom? Alkoholfogyasztási tilalom közterületen? Kijárási tilalom? Mert az fix, hogy 20 órára nem fejezték be.



2021. jan. 3. 21:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%

Bocsánat, mégis milyen válaszokra számított, mikor feltette a kérdést?


"...hogy lehetett...?"

Megszervezték és kész. Hiba volt? Lehet. Megtörtént.


Szóltak a kórusnak, akiktől elmentek azok, akik beleegyeztek. A Polgármester asszony beszédet mondott, majd az odarendelt forralt bort elfogyasztották a nézők és a résztvevők. Mindenki saját felelősségére vett részt.

(20 órára befejezték.)


Gondolom bicskei. Miért szeretné még a gyakori kérdéseken is elindítani a vitát, ami a facebook csoportokban is megy? Ha nem idevalósi, elnézést!


Ennyi negativítást még egy városban sem láttam.

Nem vagyok Fidesz párti, de mégsem kötök bele mindenbe, amit a Polgármester asszony csinál.

De egyébként...Egész életemben Bicskén éltem és (még egyszer mondom, nem vagyok fideszes) szerintem eddig ő tette a legtöbbet értünk.


Tudom, hogy most lenullázzák a százalékomat, de gondoljanak bele:

Válaszoltam a kérdésre és a tetszik/nem tetszik, nem egyenlő a hasznos/nem hasznossal.

Szerintem ez egy tiltásra váró kérdés, hisz egyértelmű, hogy csak vitát szeretne szítani, meg amúgy tudja a választ is, ami természetesen szubjektív. :)

2021. jan. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

11-es, a jogszabályokkal akkor sem fér össze, amit a polgármester-asszony művelt!

Nincs olyan, hogy saját felelősségre részt veszek a tömegrendezvényen! Ha így lenne, akkor a házibuliknál sem lenne lényeges, hogy 10 fő van ott vagy 11 vagy 111. Gondolom a polginak fölfelé megvannak a politikai kapcsolatai (eleve fideszes), most majd kiderül, hogy a potentátok odaszólnak-e, hogy állítsák le a nyomozást, vagy végigmegy az ügy és kiszabják a bírságot.

Amit persze majd kifizet a hivatal az adófizetők pénzén, vagyis a polginak egy fillérjébe sem kerül.

Jól ki van ez fundálva!

2021. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

#11-es vagyok.

A kérdésre válaszoltam, de a véleményem továbbra is szubjektív.

Kérlek olvassátok el az oldal szabályait! :)

2021. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!