Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az Úr Sötét Anyagai című...

Az Úr Sötét Anyagai című sorozat miért legális Magyarországon, amikor ateista propaganda?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ott még nem tartunk, hogy filmalkotásokat tiltanának be Magyarországon, azok tartalma miatt.


Igazából elég nehézkes is lenne betiltani. A sorozat az HBO-n fut, mely a cseh médiahatóság felügyelete alatt működik, az HBO Go pedig egy online streaming-szolgáltatás, szintén Csehországból.


Hozzáteszem aki az online térben "él" azt hiszi, hogy az HBO és a Netflix tartalmai közismertek, de valójában amíg nem kezdi el sugározni valamely országosan a műsorelosztókon elérhető tévé, addig ezek az ország 10-15%-a előtt ismertek.

2021. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hívő vagyok mégis most kezdtem olvasni...



Nekem eddig “tetszik” a könyv igaz nem tudom még mire megy ki az egész, de mind 3 részt el tervezem olvasni...

2021. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Őmmm szólásszabadság rémlik?


Nem mindtha amerikában, és egyébként más országokban ne lenne többszörösen megsértve, de,elvben az van.

2021. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mojjo ***** válasza:
94%
Vallásszabadság. Ennyi.
2021. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehetsz setét.
2021. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

Magyarországon vallás- és szólásszabadság van, ahogyan mások már jelezték.


Ezért nem tiltathat le egy keresztény más vallásúak műsorait, de ateistákét (vallástalanokét) sem.


Nagyon helyesnek tartom. Szerinted hová vezetne, ha minden műsort egy keresztény bizottság engedélyezne? Akkor budhista vagy muszlim témákól nem is lehetne hallani? A laposföldhívők beleférnének, a kreacionisták is, de evolúció törölve lenne? Van az ilyen kontrollra példa iszlám államokban, félelmetes következményekkel.

2021. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert nem teokráciában élünk. Ennyi erővel én is követelhetném a vallásos műsorok betiltását, mert engem meg az zavar.
2021. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!