Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » , szerintetek börtönbe megyek...

, szerintetek börtönbe megyek ekkor?....

Figyelt kérdés

Szasztok megszeretném tőlletek az kérdezni,hogy megismerkedtem a badoo társkeresőn egy fiúval(német volt) és utana át váltottunk gmail e-mail címre,hogy ott tudjunk beszelgetni,ismerkedni.

Jó ott beszélgettunk...és mondtam neki,hogy nincsen telefonom,es nem fogok tudni majd írni neked. Erre mondtam a fiú,hogy küldök neked western unión pénzt telefonra,meg arra hogy vonatjegyet meg tudjam venni,elkuldte a pénzt a western unión. És nem mentem el hozzá mert nem akartam:/..(120 ezrett küldött) és már nem írok neki 2 napja. És ráírt a(z) unokatestvérre,hogy menni fogok a rendőrségre mert..valami ilyesmit írt már nem emlékszem mert letiltotta az unokatesóm( de egyebkent unokatesómnak a nevire kuldte a penzt,mert még nem vagyok 18 éves.. és írta a fiú,hogy menni a rendőrségre az miatt.. szerintetek ebből lesz valami?( nagyon félek:(



2021. jan. 13. 05:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Miért is lennék tolvaj te hulyegyerek😂😂nem érted,hogy elkuldte a penzt en meg nem akartam menni?
2021. jan. 13. 11:08
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgyis meleg tásrkeresőn ismerkedttunk
2021. jan. 13. 11:11
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ettől az infótól amikor olvasom a kérdést és a kommentjeidet idegesítő affektáló stílusba hallom.
2021. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Leszarom,ahogy ti beszeltek velem akko ich auch;)
2021. jan. 13. 11:21
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké kérdező nekem aztán mindegy, csak ne lepődj meg ha visz egy idézést a postás.
2021. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

11: "nem érted,hogy elkuldte a penzt en meg nem akartam menni?"


Próbálj értelmesen válaszolni!

a) Miért nem mondtad neki, hogy ne küldjön pénzt utazásra, mert nem akarsz kimenni?

b) Ha már megérkezett a pénz, miért nem küldted vissza?

2021. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
Na egy meleg cigny? Mi johet meg? A Plútó ujra bolygó lesz?
2021. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez most olyan amit te csináltál, mintha elvinnéd a kocsidat szerelőhöz és adnál neki előleget, de ő is csak "nem akar" elvégezni a javításokat visszaadja a kocsit hibásan, az előlegre meg csak széttárná a karjait.
2021. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Látszik hogy egy búza cigo gyerek vagy...
2021. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd mond a bíróságon hogy csak buszra kellett xdd
2021. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!