Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez nem molesztálás ugye? 13...

Ez nem molesztálás ugye? 13 éves koromban 2 fiú osztálytársam rendszeresen csapkodta a fenekemet ill. többször intim helyen is megérintettek, “alámnyúltak”.

Figyelt kérdés
Én mindig úgy gondoltam, hogy ez természetes a 13-14 éves fiúk körében, de manapság mindenhonnan azt hallom, hogy ez molesztálás(?)Igaz, nekem nagyon kellemetlen volt, és többször kértem, hogy fejezzék be, de igazából mással is csinálták, így majdnem természetesnek tűnt a dolog, viszont akárhányszor valaki csak a derekamhoz nyúl, már teljesen összerezzenek és eszembe jutnak ezek az emlékek. A fiúk is csak 14 évesek voltak, így nem nagyon tudták mit csinálnak, ezért nem tulajdonítok neki nagyobb jelentőséget, csak szeretném tudni, hogy ez mennyire megszokott az ált. sulisoknál?

2021. jan. 16. 00:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
#10 és az egészséges fejlődés érdekében van ott a szülő, vagy a tanár, aki nyakonbassza az ütődött gyökeret, hogy a csajozásnak van jobb módszere is, mint a beszólogatásoknak, fenékfogdosásnak a tömegközlekedési eszközökön.
2021. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Odüsszeusz92 ***** válasza:
56%
Egyértelműen molesztálás, minimum az ofö-nek kellett volna szólni.
2021. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

'Ez egy egészséges dolgok hogy a fiatalok így élikki magukat'


Remélem anyádon is kiélte magát egy-két neveletlen, büdös vaddisznó.

2021. jan. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lenne már egészséges dolog valakit molesztálni? Fogadjunk, hogy ha egy lány csinálná ugyanezt egy fiúval, nem tartanám egészségesnek.
2021. jan. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

#11 Igen ha ezért kap pofont az is a jellemfejődése része


#13 Régen valamennyivel diszkrtéebbek voltak, mert nem érte ennyi külsőbehtaás a fiatalokat, de azért az akkori gyerekeket sem kellet félteni ha szex vagy udvarlás volt a téma.


És ne hidd az hogy a te fiad nem fogja majd piszkálni valamely szinten a lányokat ilyen 6-8. osztályban.

De lehet már 4.-ben is

2021. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

"#13 Régen valamennyivel diszkrtéebbek voltak, mert nem érte ennyi külsőbehtaás a fiatalokat, de azért az akkori gyerekeket sem kellet félteni ha szex vagy udvarlás volt a téma."


De jó, hogy ezt nekem elmesélted, én ugyanis sose voltam gyerek.

Az mondjuk meglep, hogy szerinted udavarlás az, ha valami süldő paraszt rábasz egy lány fenekére.

2021. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

"És ne hidd az hogy a te fiad nem fogja majd piszkálni valamely szinten a lányokat ilyen 6-8. osztályban."


Az én fiam, kedves ösztönéletet élő véglény, igenis kapott nevelést. Eszébe nem jutott ilyesmi.

Ma már egyetemista. Amúgy.

2021. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
#16 sehol nem írtam hogy ez udvarlás, csak a gyerekeknél ezzel is kezdődik.
2021. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Velem is folyton ezt csinaltak 13 14 15 eves koromban. Illetve a tobbi lannyal is az osztalyba..

Persze sikongattunk..

Soha nem felejtem el az osztalyfonokunk azt mondta azert sikitozunk mert elvezzuk.... pfuuu..

Alig vartam hogy elballagjak... nagyon nagyon zavart.. hiaba szoltunk a tanarnak annyi volt hogy na na nem szabad ebben ki is merult a dolog .

2021. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan "molesztálás" volt ált. 8.ban az osztálykiránduláson, hogy egy lány le akart ülni a fiú mellé a buszon, de a fiú gyorsan berakta a feneke alá a kezét, és arra ült rá a csaj. Rögtön felpattant a lány, mire a srác azt mondta, hogy ráültél a kezemre.


A vak is látta, hogy a fiú meg akarta taperolni a lány fenekét. Ma már a feministák kivonulnának egy ilyenért, de akkor még csak diákcsínynek számított az ilyesmi...

2021. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!