Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy 2018.12.07-én történt...

Egy 2018.12.07-én történt megtartásos rablás, és lopás vétségnek mennyire számít enyhítő körülménynek az idő múlása, ha teszemfel idén márciusba kimondják az első fokú ítéletet?

Figyelt kérdés

Egy vádlottról lenne szó.


Azonban az idő múlása enyhítő körülmény.



2021. jan. 31. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na de Levike..
2021. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Levike...


Akkor enyhíti az idő a büntetésed, mikor már a börtönben ülsz és várod a szabadulást. :D

2021. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ügy melyik? Az öltözős?
2021. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Levi!

Off.

Még van 2 hónapod. Pihenj! Gyúrj ánuszra.

2021. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A vádirat szerint bementem egy edzőterembe, majd jöttem ki és megtámadtak, majd önvédelemből gázspray-vel lefújtam a támadót, akinek még aznap késő este is folyt a vér az orrából a maró anyagtól, a rendőrségi tanúkihallgatása után orvoshoz vitték, de én önvédelemből használtam.

Az edző meg azt mondta, hogy bentről meg pénz tűnt el. A hatóságok nekik hittek, az ügyész úgy gondolta, hogy elhatározza, hogy ez legyen már rablás.


2019. Januárba pedig jön egy határozat, hogy egyesítették az ügyet egy másikkal, mert előtte egy fél órával egy másik sportcsarnok öltözőből eltűnt pénz, kamera elemzés szerint én lehettem, mert itt is jártam igaz csak wc-n.


2 tényállás van, azonban egyiket se követtem el.

2021. jan. 31. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2021. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak A tipusos autizmusom van, kevert kényszeres gondolatok és cselekedetek meg személyiségzavarom van. Papír szerint. Én ám máshogy érzem magam. Semmi bajom.
2021. jan. 31. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Szerintem fordulj orvoshoz.

És mihamarabb kezdj valami hobbiba ami leköti a testedet és az elmédet is. Annyira hogy elfáradj és ne legyen energiád agyalni.

2021. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mikor utoljára előadtad a sztorit még úgy volt, hogy utánad mentek az edzőteremből és feltartóztattak.


Remélem a bíróságon nem keveredsz bele ennyire. :D


Amúgy szerinted elhiszi valaki, hogy egy ártatlan embert háromszor is megvádoljanak lopással/rablással, amit el sem követett, csak valahogy pont ott volt mindig?

2021. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A bíró se hülye. Gondolja, hogy lehet én voltam, de vannak véletlenek.


Aki azt mondja, hogy nincsenek véletlenek, azoknak azt mondanám, hogy skkor miért találták ki a "véletlen" szót.

2021. jan. 31. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!