Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bíróságon nem szabad más...

A bíróságon nem szabad más jogászt hangoztatni?

Figyelt kérdés

Békéscsabára járok tárgyalásra néha, ott van egy irendelt védőm, aki szinte semmit nem csinál, nem szívesen véd úgy látom.


Többször mondtam már tárgyaláson, hogy a saját városombsn szoktam járni ügyvédhez és szoktam jogi tanácsadást kapni.


Szerintetek nyugodtan mondhatom ezt, mert attól az ügyvédtől kérek tanácsot, akitől én akarok, vagy ezt a bíróságon nem érdemes ott Csabán hangoztatni, hogy ahol lakom, ott szoktam járni tanácsért pénzért ügyvédhez?


Erre is gondoltam, hogy lehet azért olyan semmit nem érő az én kirendelt ügyvédem, mert lehet sértő vagy csupán nem érdekli kihez járok, minden ügyféllel olyan majdnem, hogy mintha ott sem lenne.



2021. febr. 2. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
*kirendelt
2021. febr. 2. 22:17
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Levike, már megint te?
2021. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, arra kérnék választ, hogy lehet-e ezeket mondani vagyis lehet, csak azt szeretném tudni, hogy sértő az ügyvédre vagy nem foglalkozik vele?
2021. febr. 2. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben abszolút semmi titok és sértő nincs, nyugodtan mondhatod, ha szóba kerül. (egy bírósági dolgozo)
2021. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Békéscsabán utálnak.

És, akkor hangoztassam csak, hogy az ügyész azért mondta, higy rablás ami a vád, mert nem tetszik az arcom, a bíró figyelmeztet a hamis vád következményeire.

2021. febr. 2. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem személyeskedunk a bíróságon! Kizárólag tényeket mindinkább és válaszolunk a feltett kérdésekre.
2021. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!