Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vállalkozóként írhatok saját...

Vállalkozóként írhatok saját magamnak kijárási papírt?

Figyelt kérdés
Nem alibiként kellene, hanem valóban 5 óra előtt kell egy munkához elindulnom.

2021. febr. 4. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz de ez már nagyon sokszor ki lett tárgyalva itt is.
2021. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos. Én sajnàllak. Meg is értelek.. Tönkretettek.....
2021. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Vallalkozo vagy es megsem vagy tisztaban a szabalyokkal? :) Jo ceg lehettek!? :DDD
2021. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fényképész EV vagyok, nem pedig cég, és eddig nem kellett ezzel foglalkoznom, mert nem dolgoztam korábban ilyen időpontban. De cukik vagytok, hogy egyből ellenségeskedtek, és off topicoztok :) vendégeim vagytok egy kávéra, hogy tudjatok még picit pörögni :)


Kedves első, köszi a választ!

2021. febr. 4. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Irhatsz papirt magadnak. Az ugyel irjon ala egy megbizasi szerzit.
2021. febr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó neked, este is mehetsz csillagokat fotózni a portfóliódba.
2021. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bizony, ha gondolod, elküldöm, miből csináltam pénzt, hogy még irigykedj egy keveset, kedves utolsó :)
2021. febr. 11. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább írd le itt, én is ki tudok menni este, nem irigykedem, nekem is vannak munkák amiket este is tudok csinálni. Csak nem tudom minden rendőr elfogadja e, mert sokszor mivel nem hallottak erről hogy valaki nem dobja el az agyát 5-kor, és azt mondják nem életszerű. Ezért kellene jobban szabályozni ezeket, mert a rendőr nem tudhat minden szakmáról hogy mihez miket kell és életszerű csinálni.
2021. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Autóversenyre megyek, ahova ahhoz, hogy felérjek, hajnali háromkor kell indulnom, szerintem ez elég életszerű.
2021. febr. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!