Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Instagram/Facebook profil IP...

Instagram/Facebook profil IP címét megtudja szerezni a rendőrség?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok Schobert Norbi feltételezésére, hogy van-e bármi alapja arra, hogy bírósági ügyet csinál, abból, hogy gúnyolják őt és a családját az Instagrom illetve a Facebook oldalakon. Még ha csak megszerzi az IP címeket (lehet olyat?) mit ér velük? Elvégre, hogy bizonyítja, hogy ha egy háztartásban többen élnek akkor ki mit írt neki?

2021. febr. 5. 18:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Az FB/Insta fiókot azonosítani lehet, és abból, hogy milyen képeket tesz fel, meg miket kommentel, milyen néven, be lehet azonosítani, hogy melyik családtagról van szó.
2021. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kedves első: Úgy értem, ha kamuprofilról írnak.
2021. febr. 5. 18:20
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az IP cím tényleg nem ér sokat, de engem is érdekel, hogy ilyenkor mi van.
2021. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül, hogy egyedülálló, és csak ő lakik a lakásban, akkor ugye nincs dilemma. Lehet, hogy erre utazik a Norbi.
2021. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Egyébként azt olvastam, hogy mivel ezek Amerikai szerveren vannak nem is kérhetnek IP címet.
2021. febr. 5. 18:29
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly ügyekben szokás csak kiadni, emberrablás, terrorizmus és hasonlók.
2021. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Hatósági hivatalos megkeresésre kiadják.
2021. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Norbinak csak nem megy a bolt azért találta ki ezt a baromságot, nem fog ő egy kommentelőt sem feljelenteni.
2021. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Kell valami speciális kérelem, amit a magyar rendőrség felteszem már tud, ha kértek már ki korábban is adatot:


International Legal Process Requirements


We disclose account records solely in accordance with our terms of service and applicable law. A Mutual Legal Assistance Treaty request or letter rogatory may be required to compel the disclosure of the contents of an account. Further information can be found here.

2021. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Tehát ha valakit únyolnak azért nem lehet rendőrségi ügy az esetből?
2021. febr. 5. 18:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!