Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az jogsértő, hogy ha valaki...

Az jogsértő, hogy ha valaki itt egy több tízezres instagram oldalról kér véleményt?

Figyelt kérdés

Például szeptemberben kiírza valaki, hogy mit gondoltok okosszepseg instagram oldalról? Itt meg elmondták többen a véleményüket... Aztán feljelentéssel fenyeget.


Vagy mit tondoltok Kulcsár Edináról? Az illetőnek félmillós követője van, tudtommal közszereplő, influencer.


Vagy negatív kritikát nem lehet írni?


2021. febr. 10. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezeket nem én írtam ki, csak szerintem ezekben a kérdésekben semmi törvényellenes nincs. Most ha hirdeti agyba-főbe az insta oldalát, véleményt is lehet írni szerintem. Meg a hozzászólásokhoz a kiírónak semmi köze.
2021. febr. 10. 15:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Feljelentett vagy csak fenyegetett? Mert fenyegetni lehet, de szimpla véleményért, ha az nem törvénysértő (pl. rágalmazás), akkor nincs mit feljelenteni.
2021. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elvileg szólás szabadság van, így egy szimpla vélemény nem oszt nem szoroz. Ha rágalmazod, vagy esetleg fenyegeted az teljesen más.
2021. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért fenyegetett, mert ki lett írva, hogy "mit gondoltok okosszepseg instagram oldalról?"


A hozzászólásokat mások írták, de ott is többen elmondtká csak a véleményüket, de ahhoz nyilván a kérdezőnek semmi köze

De nem értem, neten hirdeti magát, véleményt meg nem lehet róla mondani?

2021. febr. 10. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdésért nem lehet feljelenteni senkit.
2021. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!