Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyámügy meddig helyezhet el...

Gyámügy meddig helyezhet el máshova ha egyáltalán teheti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek szépen benneteket normális épelméjű válaszokat várnék csak és valami biztatás félét...

A helyzet azt hogy édesapám édesanyám külön élnek én apuval lakom. 17 éves lány vagyok.

Most hogy van ez a helyzet ugye nem lehet iskolába járni csak online oktatás ami nagyon nehezen megy nekem (alapból is nemhogy így)

Na, anyukámat ma felhivta a családsegítő hogy gondok vannak velem.. bejelentkezek online órákra viszont feladatokat nem küldök vissza. Ezért hétfőn lesz egy beszélgetés amin nemtudom mi lesz.

Nagyon félek..tudom egyem amit főztem..

Az lenne a kérdésem hogy a gyámügy kiemelhet engem a családomból és ezmiatt kerülhetek más helyre? Januárba töltöm majd a 18at..

Tudnátok nekem ebbe segíteni? Tapasztalatokat ha esetleg van elmondani illetve milyen jogszabályok vonatkoznak erre a témára?

Előre is köszi!



2021. febr. 10. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ha első alkalom,hogy hibáztál akkor miért vennének el apudtól?

Elmész szépen válaszolsz őszintén a kérdésekre ennyi.

2021. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oksi, köszi

Igen első alkalom pont ezért is vagyok beparázva kicsit

2021. febr. 10. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a gond, akkor nincs mitől tartanod.
2021. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a világon nincs!!! Ha nem küldöd vissza a feladatokat az a tanár(ok) dolga.1-es vagy szaktanárok de ehhez semmi köze nincs a családsegítőnek akkor sem ha elváltak a szülei. Jogilag NINCS ILYEN!!!
2021. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Családkihelyezés????!!!!!! Olyan sincs!!!! Azért mert nem küldöd vissza a feladatokat nincs olyan hogy kihelyeznek!!!!! Nincs!!! Max a tanár beír egy egyest vagy szaktanári(kat)
2021. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most ez így lett. Ez az egy bajuk volt hogy nem küldtem vissza a feladatokat ( online órákon MINDIG jelen voltam...)

Szüleimet a suli nem is értesítette egyből a családsegítőt(ott egyből értesítették a gyámhatóságot)

Most rám vannak szállva egy szabad percem sem lehet mert a kérdéseikkel traktálnak illetve azzal ha nem végzem el a sulit szar se lesz belőlem.

Illetve már azzal is fenyegetőztek hogy erre az egy évre spec.nevelőszülőkhöz raknak ha nem javítok szoros időn belül..

Mit tegyek?

2021. febr. 17. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi van?!!!?????

Na nem!!!

Jogilag nincs ilyen!!!!

Fenyeget a gyámhivatal????

Kérlek megírnád privátban mi volt a szüleid válásakor és milyen zürzavarok voltak a hivatalok , hatóságok felé?!

Ezek infók nélkül nem tudok segíteni! Nem a magánügyeidet akarom turkászni de muszáj lesz egy hangyányit.

Tudom milyen mocskos és aljas a gyámhivatal... De ilyet semmikép nem tehet .

Várom üzeneted.

2021. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elöbbieket én írtam . Vagyis azt a hármat
2021. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!