Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor tarthatnak házkutatást?

Mikor tarthatnak házkutatást?

Figyelt kérdés
A sztori : Igazoltattak, átkutattak és találtak nálam csekély mennyiségű marihuánát. Előállították, rabosítottak, most pedig elterelőre járok. A minap hallottam, hogy pár ember azt a hírt terjeszti rólam, hogy én “füvet terjesztettem” és ezért vittek be a rendőrségre (CSAK FOGYASZTÓ VOLTAM). Az a lényeg, hogy ezentúl tisztán, maximum legális szerekkel szeretnék élni és nem szeretném, hogy odáig fajuljon ez a pletyka, hogy eljusson a rendőrség fülébe és ezért, ne adj Isten, minden ok nélkül betörnék az ajtót, feltúrnák az egész lakásomat.

2021. febr. 12. 03:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ha rájövök ki terjeszt ilyen hírt, akkor feljelenthetem rágalmazásért?
2021. febr. 12. 03:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Radtorni nem fogjak csak ugy az ajtot, viszont hazkutatassal kapcsolatban barmikor bekopoghatnak. Nalunk u.e. volt sajnos
2021. febr. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Takarits ki!
2021. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez rágalmazás amúgy.
2021. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!