Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Annamajor település látogathat...

Annamajor település látogatható-e?

Figyelt kérdés
Amikor arra jártam láttam be van kamerázva a település bejárata és van ott valami recepció feliratú épület is az autóút mellett. Aztán elgondolkodtam azon, hogy az ottani börtön miatt vajon látogatható-e különösebb indok nélkül a település? Ha bemegyek turistáskodni Annamajorba lesz-e valaki, aki igazoltasson már a település bejáratánál?

2021. febr. 16. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?


“Ha bemegyek turistáskodni Annamajorba lesz-e valaki, aki igazoltasson már a település bejáratánál?“


Ha a sarki boltba lemész, akkor is igazoltathatnak, nem? 🤔

2021. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Elkövetsz egy nem túl vészes dolgot, halálos közlekedési balesetet, sikkasztást, nem túl erőszakos bűncselekményt, és jó eséllyel máris "bent" találhatod magadat.
2021. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!